17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

kamarádův beran
kamarádův beran
vloženo: 5.4.2013 12:48
autor: Jaromír Skoda

úlovky (svět)

Rusko 2019
Rusko 2019
vloženo: 27.10.2019 04:23
autor: mirojevo

trofeje

Letošní srnci
Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

Rytina zásobníkové botky, moje práce.
Rytina zásobníkové botky, moje práce.
vloženo: 4.10.2019 20:27
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243642 fotek (5 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760979 komentářů fotek (8 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362812 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

naryto na krmelišti...

vložil: M.V.
vloženo: 20.5.2013 16:14
zobrazeno: 2381x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

23.5.2013 14:14 vložil Milan Flora
Bohužel,každé promočené vnadiště vypadá jako toto na fotce. I moje vnadiště po dlouho trvajících deštích vykazuje podobu páchnocího hnojiště, ale na jaře vyschne poměrně brzo, oproti podzimu a dá se zase přikrmovat třeba obilím do vyslého vnadiště. Vnadiště někde v mokřině je nevhodné umisťovat. Věřim, že moc nevoní újedi s vnitřnostma z králíků domácích, či leklých ryb, ale pro lišku, černou jsou to přímo parfémy vonící po nečem na zub...
22.5.2013 22:34 vložil Jiří Lengyel,starší
Nevím proč pan Veverka nám ukazuje fotku zrovna takového hnojiště,to:Vůně lovu, jen ukazuje,jak rozdílné máme někteří názory,v protikladu jsme zde viděli fotky,kdy myslivci v potu tváře asanovali krmelce.....Jak jsou taková "krmeliště" výhodou,uklízet se nemusí nic,naopak se ještě do toho hnoje přisype.Jen by mne zajímalo,co na to majitel honitby?
21.5.2013 23:43 vložil M.V.
to je vůně lovu.. :-))
21.5.2013 16:14 vložil Jirka Mareš
Pane Flora dělám v lese a kolem takových krmelišť jezdím denně a opravdu dobrej smrad.
21.5.2013 14:29 vložil M.V.
jak my s bráchem říkáme zas je tam narytý peklo od prasat.. :-))
21.5.2013 05:22 vložil Milan Vašíček
Jiří Mareš chtěl pravděpodobně napsat, že vše se dá dělat s trochou kultury. Je to sice trochu pracnější, ale pokud se vnadiště ohradí a udělá pod ním drenáž z kamení, nevznikne takové to mastné bahnisko, které je cítit na dálku kyselotinou. Střelit v tomto kus černé nechtěl bych ho vézt v autě.
20.5.2013 22:36 vložil Milan Flora
Pro Jiřího Mareše, až dostaneš rozum, možná Ti staří myslivci řeknou o čem píšu to je známka návštěvnosti újediště a přeber si to jak chceš...!!! Milane super!
20.5.2013 20:13 vložil Jiří Lengyel,starší
Tak zde 100let tráva neporoste......((:
20.5.2013 18:31 vložil Jirka Mareš
TO je hnus.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.