17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

Maďarsko 2013
Maďarsko 2013
vloženo: 3.2.2014 17:42
autor: Karel Maršík

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 26.3.2013 12:28
autor: Miloš

zvěř v přírodě

u kořisti 3
u kořisti 3
vloženo: 30.3.2013 11:06
autor: Marek Drha

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Veselú Veľkú noc prajem všetkým
Veselú Veľkú noc prajem všetkým
vloženo: 3.4.2015 21:25
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243706 fotek (3 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363198 hlasování fotek (19 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Beskydský Jelen...

Tohoto jelena se mi podařilo ulovit 13.1.2011. Na odpolední šoulačce. Byla výrazná obleva, převalovala se mlha a ze stromu kapal tající sníh, kterého ráno trošku napadlo. Obcházel jsem velikou houštinu táhnoucí se až na hřeben. Předpokládal jsem, že zvěř bude spíše ve vysokém porostu, než v mokré houštině.. Tento předpoklad se mi potvrdil a asi po hodině a půl jsem narazil na úplně čerstvé stopy dvou jelenů směřujících z houštiny ven. Po ujití asi třiceti metrů jsem je spatřil zalehlé v 50-ti metrové vzdálenosti. Šesterák na druhé hlavě s tupými konci a dobrý osmerák. Po několika minutách se jeleni zvedli ze zálehů, na nic nečekám a střílím. Osmerák dobře značí a odskakuje za terénní vlnu. Opírám se o strom, chválím psa za vzorné chování a vychutnávám si lov. Po dvaceti minutách jdu k nástřelu a už vidím zhaslého jelena 30m od nástřelu. Stahuji jelena o 150m níže na svážnici, kde mu dávám jedlový poslední hryz a provádím vývrh. Jsem spokojený, 6-7 let starý osmerák.. Pro upřesnění, uloven W 270. Sako Hammerhead 10,1g. Děkuji za tento krasný lov.
vložil: Roman Trojka
vloženo: 15.1.2011 23:22
zobrazeno: 5829x
hodnocení: 75 hlasů



Komentáře:

4.3.2014 00:23 vložil bohumil woznica
romane upřimne lovu zdar ale na fotce chybi tvuj čtyř nohy přitel ktery tě doprovazel jak popisuješ lovu
19.7.2012 10:00 vložil Barbora Nakládalová
Lovu zdar!!!!!11111*****.Pjekní jelen.
1.2.2011 19:08 vložil Patrik Michálek
Dobrý jelen, přeji Lovu Zdar
20.1.2011 12:43 vložil Robert Klee
Velice dobrý jelen.LOVU ZDAR.
18.1.2011 16:22 vložil Standa Raul
Lovu zdar ! Dobrý jelen.
17.1.2011 18:03 vložil David Jirgala
Tak teď sem se tam za Vámi opravdu dostal a vychutnal sem si ten lov s Vámi =). Tak upřímné Lovu Zdar!
17.1.2011 17:23 vložil crlikk
Gratulace a Lovu zdar!!!
16.1.2011 22:35 vložil Jiří Kučera
Upřímné Lovu zdar! Dobrý jelen i popis. Mám skutečnou radost z toho, jak se v poslední době kvalitní popisy lovu množí. +1
16.1.2011 21:29 vložil René Vrbický
Lovu zdar!
16.1.2011 17:53 vložil Iveta Pešová
Romane,upřímné Lovu Zdar! Pěkný jelen a pěkně popsáno
16.1.2011 15:20 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Nádherně popsán průběh lovu.
16.1.2011 12:36 vložil juraj sukenik
gratulujem dobry jelen lovu zdar!
16.1.2011 10:07 vložil ales poloczek
Pěkný jelen.Lovu zdar.Kde konkrétně v Beskydech jste ho slovil?
16.1.2011 06:34 vložil Slavomír Šigut
Romane,Lovu zdar!Dobrý jelen a dobrý lov!Stihls to za 5 min 12:-)!
16.1.2011 01:16 vložil Milan Jirmann
Tak z ulovení takového dobrého jelena musí mít člověk opravdu radost. Přeji upřímné LOVU ZDAR!!!
15.1.2011 23:50 vložil Daniel Donaťák
Ty jsis asi dobře šáhnul. Přeji ti upřímné lovu zdar! Tu druhou fotku si smaž. Já vím že tyto rád všechno dvojmo,jako ty selata,ale v tomto případě, to nemusí být.:-))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.