17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muflon 2012
Muflon 2012
vloženo: 2.1.2013 00:28
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Liška v oboře
Liška v oboře
vloženo: 2.6.2020 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Belgičanka s vyhazováky
Belgičanka s vyhazováky
vloženo: 10.7.2017 21:30
autor: Jiří Netík

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243634 fotek (5 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362769 hlasování fotek (46 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

naryto na krmelišti...

vložil: M.V.
vloženo: 20.5.2013 16:14
zobrazeno: 2379x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

23.5.2013 14:14 vložil Milan Flora
Bohužel,každé promočené vnadiště vypadá jako toto na fotce. I moje vnadiště po dlouho trvajících deštích vykazuje podobu páchnocího hnojiště, ale na jaře vyschne poměrně brzo, oproti podzimu a dá se zase přikrmovat třeba obilím do vyslého vnadiště. Vnadiště někde v mokřině je nevhodné umisťovat. Věřim, že moc nevoní újedi s vnitřnostma z králíků domácích, či leklých ryb, ale pro lišku, černou jsou to přímo parfémy vonící po nečem na zub...
22.5.2013 22:34 vložil Jiří Lengyel,starší
Nevím proč pan Veverka nám ukazuje fotku zrovna takového hnojiště,to:Vůně lovu, jen ukazuje,jak rozdílné máme někteří názory,v protikladu jsme zde viděli fotky,kdy myslivci v potu tváře asanovali krmelce.....Jak jsou taková "krmeliště" výhodou,uklízet se nemusí nic,naopak se ještě do toho hnoje přisype.Jen by mne zajímalo,co na to majitel honitby?
21.5.2013 23:43 vložil M.V.
to je vůně lovu.. :-))
21.5.2013 16:14 vložil Jirka Mareš
Pane Flora dělám v lese a kolem takových krmelišť jezdím denně a opravdu dobrej smrad.
21.5.2013 14:29 vložil M.V.
jak my s bráchem říkáme zas je tam narytý peklo od prasat.. :-))
21.5.2013 05:22 vložil Milan Vašíček
Jiří Mareš chtěl pravděpodobně napsat, že vše se dá dělat s trochou kultury. Je to sice trochu pracnější, ale pokud se vnadiště ohradí a udělá pod ním drenáž z kamení, nevznikne takové to mastné bahnisko, které je cítit na dálku kyselotinou. Střelit v tomto kus černé nechtěl bych ho vézt v autě.
20.5.2013 22:36 vložil Milan Flora
Pro Jiřího Mareše, až dostaneš rozum, možná Ti staří myslivci řeknou o čem píšu to je známka návštěvnosti újediště a přeber si to jak chceš...!!! Milane super!
20.5.2013 20:13 vložil Jiří Lengyel,starší
Tak zde 100let tráva neporoste......((:
20.5.2013 18:31 vložil Jirka Mareš
TO je hnus.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.