17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel
Daniel
vloženo: 4.11.2019 21:58
autor: hubertushk

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Kus
Kus
vloženo: 12.5.2019 09:14
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760967 komentářů fotek (13 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362777 hlasování fotek (54 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší nechtěný šesterák

váha: 15 kg
věk: 4 let

Je to již mnoho let ,co jsem naposledy ulovil pravidelného šesteráka.Preferuji především srnce nepravidelné, vidláky, špičáky a raritní trofeje. K tomu včerejšímu mne donutily okolnosti. Ve 12.30 jsem vyrazil do honitby .Původně bylo mým záměrem nasbírat pár hub a možná udělat i nějakou pěknou fotku. Hub pomalu přibývalo . Pomalu mě nohy donesly k místu ,které se nazývá u osik a k Voříškově houštině. Tam jsem zpozoroval srnce, který za sebou tahal zadní běh. Nebylo mi jasné,co je příčinou, i fotit jsem zapomněl. Vyrazil jsem pro kulovnici,byl to pěkný kus cesty,ale srnec už na místě nebyl. Pokračoval jsem podél lesa a sbíral houby , v domnění,že už tam není. Asi po 150 m se znovu objevil. Ležel pod malou břízkou ,jako kdyby na mne čekal. Několikrát se postavil, ale už neměl sílu. Na nic jsem nečekal a pochmurným dnem se ozval výstřel. Srnec se sesul k zemi. Zhasl v ohni. Po příchodu k srnci jsem smekl klobouk , tiše postál a poděkoval patronům, že vše dobře dopadlo. Poté jsem zjistil rozsah poškození zadního běhu. Celý běh vysel pouze na kůži a z kýty vypadávali červi velikosti pětihaléře. Ke zranění došlo pravděpodobně při souboji s jiným srncem. Konec velkého utrpení.
vložil: Jiří Zábran
vloženo: 6.8.2016 08:47
zobrazeno: 4951x
hodnocení: 46 hlasů



Komentáře:

9.8.2016 18:27 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!
9.8.2016 12:45 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
8.8.2016 09:38 vložil Miloslav Struha
Lovu zdar.
7.8.2016 23:23 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar a bod za ukončené trápení!!!!
7.8.2016 21:32 vložil jiří marek
Dobrý srnec,škoda ho.Jirko za ukončené trápení Lovu zdar!
7.8.2016 14:51 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.Děkuji.
7.8.2016 09:37 vložil Patrik Dušek
lovu zdar
7.8.2016 08:57 vložil Erika Doležalová
Smutné Lovu zdar, ale obrovský dík za ukončené trápení!
7.8.2016 08:07 vložil Uhlík Karel
Lovu zdar.
7.8.2016 07:52 vložil pepa
Lovu zdar.
7.8.2016 06:17 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - tak je to správné 1***
6.8.2016 21:02 vložil Zdeněk Bárta
Lovu zdar.
6.8.2016 20:58 vložil Jiří Netík
Lovu zdar!!!! Dobrý srnec a dobrý lov!
6.8.2016 20:33 vložil Vilém Slavík
Lovu zdar.
6.8.2016 17:00 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
6.8.2016 09:40 vložil Děda z lesa
Lovu zdar !
6.8.2016 09:02 vložil Jan Chaloupka
Lovu zdar! Zaslužný myslivecký čin!!
6.8.2016 08:52 vložil Jiří Lengyel,starší
Upřímné Lovu zdar přeji.Byl jste ve správný čas na správném místě.I tomu se říká štěstí.....:-)))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.