17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zřejmě nejširší muflon na světě
Zřejmě nejširší muflon na světě
vloženo: 19.3.2015 11:25
autor: chasse

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon III.
Bezoar Ibex - turecký démon III.
vloženo: 8.3.2016 08:21
autor: Radek

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

Nůž - damašek a paroh
Nůž - damašek a paroh
vloženo: 3.8.2016 12:49
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 24.5.2020 14:54
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

vlk na dreve
vlk na dreve
vloženo: 1.2.2016 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362733 hlasování fotek (10 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

VČEREJŠÍ SELE

Toto sele se mi podařilo ulovit včera v podvečer v lokalitě nedaleko cyklostezky Borohrádek - Veliny. Fotky z fotopasti a pobytové znaky dlouhodobě ukazovaly hojné návštěvy černé zvěře v okolí Velinského potoka...smrkovo-borové houštiny ve stráních a dole potok s hustou vegetací sítiny, ostřice, rákosu...poskytují divočákům klid a pohodu k odpočinku...Po 5 neúspěšných čekaných na posedu u modřínu se tento den konečně zadařilo...již v 20:30h slyším v huštině cca 500m vpravo hlasové projevy a "handrkování" selat...zvuk se blíží...pak už zní i čvachtání, bahenní koupele a lázně v potoku...a už jdou...8 selat a 3 bachyňky...rychlé obeznání...a čekání na ideální příležitost...a už se natáčí jedno sele bokem...rychlé zamíření...červený bod za plecko a již se lesem ozývá rána...úprk zvěře a sele odkazuje na místě...a pak už jen ticho a lovecká horečka...Telefonuji kamarádovi Romanovi, jenž byl oblhlédnout srnce...že jsem lovil...a za chvíli s jeho pomocí už selátko vyvrhuji a odvážíme k vyvěšení a vychladnutí k rodičům do sklípku...pozvu kamaráda do své "trucovny" na kávu...sám si dám chlazené pivo, stopku slivovice, zapalím svíčku na počest ulovené zvěře...pijeme, povídáme, okolo 23h Roman odjíždí s tím, že ještě okoukne ovesná pole okolo obce Čermná...druhý den se dozvím, že i on byl úspěšný a ulovil sele...Děkujeme patronům a provoláváme LOVU ZDAR !!!
vložil: Martin Moravec
vloženo: 7.8.2014 22:26
zobrazeno: 2827x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

9.8.2014 16:28 vložil Milan Flora
Lovu zdar!
9.8.2014 16:23 vložil Ondřej Boháč
Lovíček Martine!žena má jistě radost:-)
9.8.2014 09:46 vložil Miroslav Šteffek
Lovu zdar!
8.8.2014 12:22 vložil Martin Moravec
Zdar a díky Vám všem...kamarád je ze zdravotních důvodů abstinent a navíc k nám dojíží autem asi 15km...jinak je jasné, že místní kamárád by popil se mnou...
8.8.2014 10:54 vložil Josef Vyskočil
Lovu zdar. A kamarád zůstal při kávě ? To bych mu neodpustil
8.8.2014 10:18 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
8.8.2014 08:45 vložil Zdeněk Urban
Zdravím tě Martine a přeju Lovu Zdar!
8.8.2014 08:03 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!
8.8.2014 05:51 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
8.8.2014 00:04 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
7.8.2014 22:32 vložil Milan Ječný
Martine,lovu zdar.Zdá se,že už je sele pěkný.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.