17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

LIŠKY
LIŠKY
vloženo: 5.2.2012 23:29
autor: Petr Smrčka

úlovky (svět)

Kudu
Kudu
vloženo: 21.6.2016 08:21
autor: Josef Langmajer

trofeje

rarita 2012
rarita 2012
vloženo: 20.3.2013 21:47
autor: Trlifaj Vladimír

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

K jubileu
K jubileu
vloženo: 10.4.2014 22:35
autor: Karel Obrtál

fotopast

Na újedi 1
Na újedi 1
vloženo: 26.10.2017 19:09
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

vlk na dreve
vlk na dreve
vloženo: 1.2.2016 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761018 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363014 hlasování fotek (44 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Čekaná

Domluvil jsem se s vedoucím kroužku Ladislavem Novákem že půjdeme na čekanou 23.4. 2011 o půl páté:

k bytovce,kde jsme měli sraz s Láďou mě doprovodila mamka. Láďa na mě čekal.
Vidali jsme se na cestu. Cestou jsme potkali 7 kusů prasete divokého-viděl jsem je poprvé v životě ve volné přírodě. láďa nabil pušku a kdyby tam byl lončák tak aby ho střelil, ale když jsme se k nim přibližovali tak se jedno prase na nás nedůvěřivě otočilo a všech sedm prasat uteklo. Když utíkali neviděli jsme mezi nimi nějakého lončáka.
Došli jsme ke kazatelně a šli jsme na ni: první šel Láďa aby odemknul, pak šel dolů a vzal s sebou svého psa Minu, teprve pak jsem šel já. Z posedu jsme pozorovali dva zajíce-viděli jsme jak se honcují a také jsme viděli kunu skalní.
Cestou zpět jsme viděli zvěř srnčí: dvě srny, dva srnce-špičáka a šesteráka který měl málo vivinuté přední výsady, potom jsme viděli čápa černého a hrdličku.
Také Láďovi utekla Mina-honila srnčí-,a pak se vrátila asi za deset minut.
***
Na fotografii je kazatelna ze které jsme pozorovali.
vložil: Vojta Svoboda
vloženo: 23.4.2011 12:56
zobrazeno: 2473x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

25.4.2011 18:09 vložil Vojta Svoboda
Děkji
25.4.2011 11:45 vložil Lubomír Stejskal
Hlas a gratulace k Tvému svátku, Vojtíku! Moc hezky jsi to napsal! S Tebou bych se do lesa nebál! :-)) Ať se Ti daří!
24.4.2011 18:43 vložil Láďa Novák
Ahoj Vojto, jsem rád, že se ti ta ranní čekaní líbila. Určitě půjdeme zase...Mina je lump no, ale co se dá dělat. Je to přece jen terier:-)
24.4.2011 10:38 vložil Vojta Svoboda
Děkuji
23.4.2011 20:49 vložil Jirka Němec
Vše nejlepší k dnešnímu svátku.
23.4.2011 20:33 vložil Katy Langmajerová
Tak to pro tebe musel být velký zážitek,k tvému svátku ti také přeji ještě hodně takových zážitků.
23.4.2011 16:42 vložil Vojta Svoboda
Jenom opravím že jsme viděli kunu lesní na skalní
23.4.2011 16:37 vložil Vojta Svoboda
Děkuji
23.4.2011 15:30 vložil Milan Jirmann
Pěkně jsi to napsal Vojto. K Tvému dnešnímu svátku přeji hodně zdraví a hodně krásných zážitků v přírodě. LOVU ZDAR!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.