17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jeden z mých nejlepších srnců - říje 2013
Jeden z mých nejlepších srnců - říje 2013
vloženo: 19.8.2013 14:44
autor: Martin Vojtěch

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Možná troubí naposled
Možná troubí naposled
vloženo: 15.10.2014 08:12
autor: Děda z lesa

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363222 hlasování fotek (43 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 17 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

já na posedě

Viděl jsem veverku,zajíce a sojky ktere pořád otravovali
vložil: Patrik Baláž
vloženo: 1.5.2011 15:03
zobrazeno: 2588x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

19.5.2011 20:24 vložil Theodor Vachuta
Hoši,kroťme to...koukám,že byste měli být myslivecká omladina(já jsem též),tak se podle toho chovejte,vulgarity si nechte na zábavy nebo do posilovny...Jinak Patriku drž se myslivosti. ;)
7.5.2011 21:31 vložil Patrik Baláž
Jo však jo už ho budu ignorovat je to prostě blb a sněma nic nenaděláme
7.5.2011 20:43 vložil Martin Ertner
Podle mě je na každém, jak chodí oblečený. Jen tu nepište takhle sprostě, Patriku ignoruj ho ;-). Hlavně jestli tě baví myslivost tak jako třeba mě.
6.5.2011 20:23 vložil Patrik Baláž
kdybys nebyl tak blbej tak za 1. byl jsem na posedě 2.zvěř vidí černobíle a za 3. jseš tu ty čuraček nevychovanej a už neotravuj dělaš mi tu jen ostudu hlavně že ty tam nemaš žadnu fotku kde jsi ty vyfoceny
5.5.2011 20:55 vložil Dominik Urbášek
Narozdil od tebe nechodim v takovejch svetlejch hadrách jak ty! ČURÁČKU
4.5.2011 17:09 vložil Patrik Baláž
Trapný jseš ty že pořad maš nějake připomínky DEBILE a už neotravuj a nechápu jak můžeš dělat myslivost.A Miroslave myslivost mě pořád baví a neprastanu s tím.
4.5.2011 14:38 vložil Dominik Urbášek
trapná je tadle fotka :)
4.5.2011 13:38 vložil Miroslav Franěk
Patriku ,nedej se odradit a pokračuj dál v myslivosti, v které ti přeji hodně úspěchů!
3.5.2011 17:21 vložil Patrik Baláž
A mimochodem o sýkorkach jsem nic nepsal a už neotravujte jste trapní!
3.5.2011 17:13 vložil Patrik Baláž
Já jsem na tom posedě seděl asi jen hodinu bo sem neměl čas a musel jsem ještě někam jet.
2.5.2011 21:56 vložil Dominik Urbášek
Vono,jestli nemáte v honitbě 3 zajice dvee sojky a šest sykorek :D
1.5.2011 22:17 vložil Patrik Baláž
Ježiš ja tu vůbec nemachruji jen jsem to tu napsal co jsem viděl.
1.5.2011 21:43 vložil Dominik Urbášek
To seš fakt borec,když si viděl veverku se zajicema !
1.5.2011 19:58 vložil Patrik Baláž
Já vím Vojto mi to nemusíš říkat
1.5.2011 16:03 vložil Jiří Lengyel,starší
Vidím ,že máš již nový klobouk...
1.5.2011 15:25 vložil Vojtěch Molnár
tak ty seš borec :D

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.