17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Většinou chodí ve dvou...
Většinou chodí ve dvou...
vloženo: 1.11.2020 11:35
autor: Josef Kouba

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:51
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

Nahoře je to nejlepší.
Nahoře je to nejlepší.
vloženo: 7.3.2012 04:48
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362791 hlasování fotek (68 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

***

vložil: Jaroslav Vlosovský
vloženo: 15.10.2015 10:33
zobrazeno: 1505x
hodnocení: 18 hlasů



Komentáře:

16.10.2015 10:59 vložil Jaroslav Novotný
Když ono tohle je hrozně těžký.Někdo srandu dokáže pochopit,někdo holt né.Každý jsme nějaký a máme na věci různé názory.
16.10.2015 08:57 vložil micinka
Koukám že se JV z toho umí opět pěkně vykroutit! kdyby byla fotka myšlena v legraci,proč byla tedy smazaná a nebyl u ni vtipný komentář jak sme v tvém podání zvyklí?? Zřejmě v Petřiným komentáři o narušování svobody (stailingu) bude něco pravdy.. Jaroslave,jak smutné a ubohé!
16.10.2015 08:17 vložil Petra Štěpánková
Zvláštní smysl pro humor. Pobavil jsi se nejspíš pouze Ty, Jardo. Omluvu kvituji s povděkem a žádám, aby jsi na mě již nereagoval a nedělal obdobné rádoby vtipy. Budu se toho držet také. Nikoho to zde nezajímá.Děkuji.To je vše.
16.10.2015 05:23 vložil Jaroslav Vlosovský
Pane Janovský, nic nemusíte potvrzovat. Autorku fotky oba dobře známe a také se tam jasně vyjádřila. Tak proč píšete bohužel,či patrně někdo jiný. To jenom Konečný se rád s inteligencí jemu vlastní, vyjadřuje k věcem, o kterých nic neví. A Petro, veřejně se ti tady omlouvám za to,že jsem si chtěl udělat legraci a použil jsem tvé foto v domněnce,že jako kamarádka to tak vemeš. PROMIŇ.
15.10.2015 17:20 vložil Jaroslav Novotný
Ano,o té jedné fotce z rána vím a vím i okolnosti,které zde zveřejnovat nebudu.Ale svůj krk za ostatní Jardovy fotky nasadím a vím,že o něj nepřijdu.A to Marku,že jsi na Jardu vysazenej i kdyby měl sebelepší věcivíme již dávno.Vlož také nějaké své fotky a neustále nekritizuj.To umí kde kdo,ale něčím se pochlubit,to umí málokdo.Jinak samozřejmě nic ve zlém.
15.10.2015 15:17 vložil Milan Janovský
Bohužel p.Konečný má pravdu smazazané foto jsem též viděl a mohu jen potvrdit,že autorem je patrně někdo jiný.To samé foto má v sérii jiných na fb jiná autorka.
15.10.2015 12:20 vložil Jaroslav Novotný
Mohu vědět podle čeho soudíš,že Jarda fotky krade??????Ze slušnosti by jsi se měl omluvit,nebot toto jsou opravdu fotky dělané Jardou a jeho fotákem.Tak že jsi se dost brutálně seknul!!!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.