17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Sezóna 2014/2015
Sezóna 2014/2015
vloženo: 26.3.2015 11:33
autor: Jan Mikula

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

Už by měl shodit
Už by měl shodit
vloženo: 11.3.2015 07:42
autor: Děda z lesa

zbraně

Zajímavý nůž s baterkou
Zajímavý nůž s baterkou
vloženo: 6.4.2015 08:57
autor: Děda z lesa

fotopast

prekvapenie 4...
prekvapenie 4...
vloženo: 6.10.2020 15:19
autor: pali1

myslivecké umění

Glejt na krále honu
Glejt na krále honu
vloženo: 12.11.2017 08:23
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362833 hlasování fotek (37 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

...mandelinka...

....každodenní boj,aby z brambor něco bylo......
vložil: Stanislava Geryková
vloženo: 27.6.2019 06:00
zobrazeno: 1666x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

29.6.2019 13:40 vložil Jiří
nebo rovnou Nurelle D - to je organofosfát, to nepřežije nic, ani gumové rukavice neochrání, ale opravdu si takovým hnusem budeme ničit vlastní zahrádku, přírodu a VŠE živé ??? To už si raději koupím pletivo, pár roxorů a nechám tam běhat ty běžce nebo krůty či perličku, ale ta by mi uletěla -)
29.6.2019 08:15 vložil Pavel Zeman
Nejúčinnější postřik na mandelinku je Biscaya.
27.6.2019 22:56 vložil Jiří Netík
Nejlépe stříknout Roundupem . Cha...cha. Já používám Mospilan- super i na mšici.
27.6.2019 20:24 vložil Stanislava Geryková
...všechny brambory nasazené v květnu jsou doslova červené,ale ty sazené v červnu nemají ani jednu,takže dneska opět sběr,už ale odkvétají a zase se těšíme na fajn domácí úrodu,ale aspoň foukal příjemný větřík a už nebylo takové vedro jako včera...
27.6.2019 15:36 vložil Ron Gordon
Jiří, běžcům mandelinka nechutná mám vyzkoušeno, mandelinku co znám pouze-koroptev,perlička, krůta. Není chemie jako chemie, ale hlavně " s mírou", protože plísni se není jak ubránit a jeden postřik na mandelinku se také snese. Nejlépe pěstovat velmi rané brambory, protože ty jsou v době kdy mandelinka nalétává již staré a to ji nechutná.
27.6.2019 13:57 vložil Jiří
když si to člověk pěstuje doma pro sebe, tak si to přeci nebude stříkat, to už si ty chemobrambory můžu rovnou koupit v obchodě. Takže jedině sbírat a sbírat, pak možná ještě krůty to žerou a já mám doma běžce indické, ale ještě nemám vysledováno, jestli to žerou, mám je na slimáky, kdyby k tomu zvládali i mandelinky, tak budu nejšťastnější
27.6.2019 13:10 vložil Josef Panic
Nejspolehlivější je kosa, posekat nať a odvézt. Nebude tam ani jedna larva:-)
27.6.2019 10:35 vložil štefan
petkrát silnejší postrek jak je písané a je konečne po nich.
27.6.2019 10:01 vložil marie stanikova
..sbírali jsme brouky , trhali listí s nakladenýma vajíčky ...pak postřik , dřevěný popel , poházené nehašené vápno....pořád přilétají další brouci , je to boj

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.