Vyhledávání
Přihlášení
Nejlepší fotografie

Třetí věkovka
vloženo: 29.5.2026 07:16
autor: Josef Kouba
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2012
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2013
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2014
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2015
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2016
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2017
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2018
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2019
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2020
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2021
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2022
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2023
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2024
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2025
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2026
Fotografie
- úlovky (ČR, SR) (17531)
- úlovky (svět) (2339)
- trofeje (4709)
- historie (3868)
- zvěř v přírodě (43759) (2 dnes)
- zvěř v zajetí (3730)
- příroda (40392)
- lovecké výstavy (1575)
- lovecký pes (13620)
- zbraně (2660)
- lidé (4701)
- fotopast (16347)
- myslivecké umění (4927)
- myslivecký interiér (467)
- shozy (jelení, srnčí atd.) (7263)
- ptactvo v přírodě (21311) (5 dnes)
- hmyz v přírodě (7907)
- obojživelníci a plazi (1371)
- květiny a houby (15876) (1 dnes)
- myslivecké stavby (3951)
- sokolnictví (511)
- ostatní (24887)
Fotografie desetiletí
úlovky (ČR, SR)

otcův srnec
vloženo: 13.3.2013 15:03
autor: Zdeněk Žák
úlovky (svět)

Kamčatka 2016
vloženo: 3.6.2016 10:14
autor: Aleš Náhlý
trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa
zvěř v přírodě

Ze říje
vloženo: 8.9.2014 21:46
autor: Svatopluk Šedivý
zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria
fotopast

Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý
myslivecké umění

Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
Připomínky a názory
Fotografie
| « novější foto | starší foto » |
Mysl.hole

vložil: JIŘÍ TONDL
vloženo: 3.2.2013 14:13
zobrazeno: 2165x
hodnocení: 24 hlasů
vloženo: 3.2.2013 14:13
zobrazeno: 2165x
hodnocení: 24 hlasů
Komentáře:
5.2.2013 19:40 vložil JIŘÍ TONDL
Děkuji, tyto hole jsou vyrobeny i pro praktické užívání. Musím se přiznat že i já jsem zapomněl dvě hole v lese, ale ne takoví dle.
Děkuji, tyto hole jsou vyrobeny i pro praktické užívání. Musím se přiznat že i já jsem zapomněl dvě hole v lese, ale ne takoví dle.
5.2.2013 18:28 vložil Milan Vašíček
Pane Jiří to by byla opravdu počertech škoda nechat takovouto krásnou hůl někde v lese. To máte pravdu. Je v ní kus práce a srdce umělcova.
Pane Jiří to by byla opravdu počertech škoda nechat takovouto krásnou hůl někde v lese. To máte pravdu. Je v ní kus práce a srdce umělcova.
4.2.2013 14:12 vložil Karel B. Venzara
Nádhera, můj obdiv...
Nádhera, můj obdiv...
3.2.2013 18:29 vložil Jiří Lengyel,starší
Vidíš Milane,také jsem si myslel,že hůl je jen pro parádu,ale již zvěčnělý tchán mě ukazoval to samé co píšeš,no a dnes,při naháňkách,nejenom,že se v chůzi opřu,ale rád se i na stanovišti posadím.....Ale tyto hole by byla škoda do toho lesa nosit,navíc je někde zapomenout......
Vidíš Milane,také jsem si myslel,že hůl je jen pro parádu,ale již zvěčnělý tchán mě ukazoval to samé co píšeš,no a dnes,při naháňkách,nejenom,že se v chůzi opřu,ale rád se i na stanovišti posadím.....Ale tyto hole by byla škoda do toho lesa nosit,navíc je někde zapomenout......
3.2.2013 16:23 vložil Milan Vašíček
pěkné, vkusná práce, jinak já sice hůl nepotřebuji k podpořem ale v posledních deštivých létech se mi osvědčila v terénu s ní oklepávám vodu když jsem chodil kontrolovat lapače na lýkožrouty po deštích na každém stéblu bylo nespočet kapek vody a ty nahýbají trávu až na pěšinky, u větvičky mlazin jsou plné vody. Udělal jsem si hůl ze sukatého boučku a dančího parohu , stačí jen klepnout do trávy co se nahybá přes cestu a kalhoty jsou ušetřeny sprchy. Takže taková hůlka je i praktická věc
pěkné, vkusná práce, jinak já sice hůl nepotřebuji k podpořem ale v posledních deštivých létech se mi osvědčila v terénu s ní oklepávám vodu když jsem chodil kontrolovat lapače na lýkožrouty po deštích na každém stéblu bylo nespočet kapek vody a ty nahýbají trávu až na pěšinky, u větvičky mlazin jsou plné vody. Udělal jsem si hůl ze sukatého boučku a dančího parohu , stačí jen klepnout do trávy co se nahybá přes cestu a kalhoty jsou ušetřeny sprchy. Takže taková hůlka je i praktická věc
3.2.2013 15:05 vložil Jiří Lengyel,starší
Velice pěkné,nádhera,ale spíš jako hezká věc- pověsit na zeď tak je to jistě myšleno,že?
Velice pěkné,nádhera,ale spíš jako hezká věc- pověsit na zeď tak je to jistě myšleno,že?
Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.









