17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2016
Říje 2016
vloženo: 31.10.2016 18:00
autor: Kamil Kolb

úlovky (svět)

Raritka z Maďarska
Raritka z Maďarska
vloženo: 21.6.2012 10:28
autor: Vojtěch Bednařík

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 24.1.2020 06:15
autor: Josef Vršan

zbraně

Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
vloženo: 18.1.2018 10:25
autor: jirka krbeček

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

sv.Hubert
sv.Hubert
vloženo: 23.4.2020 13:24
autor: Carpin
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Hotovo

Jak říká kamarád: ,,po práci pilné odpočinek blaží´´. A schválně kdo najde chybu??
vložil: Zdeněk Masaryk
vloženo: 17.3.2012 21:19
zobrazeno: 2892x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

22.3.2012 08:32 vložil František Mlčoch
Tak zkus tu petlici s pásoviny s tzv.domečkem ,kde se schová celý zámek.Dává se to na celoocelové dveře garáží.U nás jsme měli s kazatelnou stejnou zkušenost.nějací výrostci si tam natahali binec a dokonce tam dali svoji petlici a zámek.Od té doby co tam máme tu zminovanou petlici s krytým zámkem ,máme klid.
19.3.2012 13:27 vložil Zdeněk Masaryk
No jo on je ale celkem blizko obce a chodijou tam buhvijaka individua děcka feťáku nemáme zrovna málo a nechci aby mi to cigaretama propálili nebo aby to zhořelo cely dospělej člověk tam nepujde.
19.3.2012 12:36 vložil Pepin z Hané
Zdenku ja osobně bych tam nedaval žádnej zámek protože když tam někdo bude chtít se dostat tak ti to rozbije nebo jinak poničí a když to budeš mít přístupny tak se nic nestane stejně tam nic cennýho nebejvá a zvědavce to po nahlednutí dovnitř už dal nebude lákat tot´ moje zkušenosti :)))
19.3.2012 09:17 vložil Zdeněk Masaryk
Musím ho tam přidělat už je nachystanej, akorát bych se chtěl zeptat jaké máte zkušenosti se zámky nevím jestli tam dat něco pořádného aby se tam nikdo nedostal nebo radši horší petlici, když se mi tam bude někdo chtít dostat tak se tam stejně dostane a ať rozbije radši zámek než cely dveře. ?????? Díky za názory.
19.3.2012 09:10 vložil Zdeněk Masaryk
No aspoň mi tam nikdo nepoleze.
19.3.2012 04:52 vložil Jaroslav Vlosovský
TEN SI NOSÍ KAŽDÝ SVŮJ.JISTOTA JE JISTOTA,ŽE ???
18.3.2012 16:31 vložil jirka plánský
redbul dává křídla
18.3.2012 12:12 vložil smazat účet
já taky ne :-D
18.3.2012 08:26 vložil Zdeněk Masaryk
Jo jo žebřík.
18.3.2012 02:15 vložil Jirka Mareš
žebřík je ve vozejku.
17.3.2012 23:25 vložil František Mlčoch
Přesně tak.Tak at dobře slouží!!!!
17.3.2012 22:48 vložil Michal Tůma
Nevidím žebřík...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.