17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

První daněk mé přítelkyně
První daněk mé přítelkyně
vloženo: 2.10.2015 23:01
autor: Stanislav Hnátek

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Detail dnešního srnce.
Detail dnešního srnce.
vloženo: 2.7.2017 10:03
autor: Milan Ječný

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast

...
...
vloženo: 5.3.2013 16:15
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 28.2.2015 11:40
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Liška

vložil: brovnig
vloženo: 7.3.2012 16:17
zobrazeno: 3347x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

4.8.2012 13:41 vložil novak tomáš
lovu zdar a uprimne si myslim ze 7.62x39 je plne doztacujici raze v nasich podminkach kdyz strilite na mysliveckou vzdalenost.
10.3.2012 10:13 vložil františek balák
takova lepsi vzduchovka a bez miridel hrozny neni to muj vkus
10.3.2012 10:13 vložil františek balák
jinak lovu zdar
10.3.2012 10:12 vložil františek balák
takova lepsi vzduchovka a bez miridel hrozny neni to muj vkus
9.3.2012 11:27 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
8.3.2012 18:33 vložil brovnig
7.3.2012 18:17 vložil Zdenka Podhorská K lišce lovu zdar. Malá a skladná zbraň asi ano, ale s tou výkonností bych to tak nepřeháněla, ranivost na těžší kusy nic moc. Re:Ano mate pravdu zas tak vykonna neni ale u nas kde lovime cernou do 60kg bohate staci ja osobne mam strelenou mufloni holou na vzdalenost cca 80m a od nastrelu odchazi max 50 kroku.muj nazor je ten pokud je to dobra rana a je do myslivecke vzdalenostitak jeji vykon je maximalne dostacujici
8.3.2012 18:33 vložil brovnig
7.3.2012 18:17 vložil Zdenka Podhorská K lišce lovu zdar. Malá a skladná zbraň asi ano, ale s tou výkonností bych to tak nepřeháněla, ranivost na těžší kusy nic moc. Re:Ano mate pravdu zas tak vykonna neni ale u nas kde lovime cernou do 60kg bohate staci ja osobne mam strelenou mufloni holou na vzdalenost cca 80m a od nastrelu odchazi max 50 kroku.muj nazor je ten pokud je to dobra rana a je do myslivecke vzdalenostitak jeji vykon je maximalne dostacujici
8.3.2012 18:29 vložil brovnig
7.3.2012 18:17 vložil Zdenka Podhorská K lišce lovu zdar. Malá a skladná zbraň asi ano, ale s tou výkonností bych to tak nepřeháněla, ranivost na těžší kusy nic moc. Re:Ano mate pravdu zas tak vykonna neni ale u nas kde lovime cernou do 60kg bohate staci ja osobne mam strelenou mufloni holou na vzdalenost cca 80m a od nastrelu odchazi max 50 kroku.muj nazor je ten pokud je to dobra rana a je do myslivecke vzdalenostitak jeji vykon je maximalne dostacujici
7.3.2012 22:21 vložil Konvalina L
Lovu zdar,výkonnost má dobrou a když je člověk normální a sřílí s ní na rozumnou vzdálenost tak je vhodná na všechny druhy u nás žijící zvěře...
7.3.2012 20:21 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
7.3.2012 19:15 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
7.3.2012 18:17 vložil Zdenka Podhorská
K lišce lovu zdar. Malá a skladná zbraň asi ano, ale s tou výkonností bych to tak nepřeháněla, ranivost na těžší kusy nic moc.
7.3.2012 17:40 vložil brovnig
Lovu dik ano skladna mala a vykonna zbran(7.62x39) znalci teto raze vedi o cem mluvim
7.3.2012 16:24 vložil Petr Pořádek ml.
Lovu zdar, pěkná a skladná flintička

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.