17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
vloženo: 1.10.2019 20:31
autor: Bronislav Malinka

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

rarita 2012
rarita 2012
vloženo: 20.3.2013 21:47
autor: Trlifaj Vladimír

zvěř v přírodě

Dva kusy na jedno zmáčknurí
Dva kusy na jedno zmáčknurí
vloženo: 8.1.2015 08:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Trochu jiný tesák
Trochu jiný tesák
vloženo: 28.10.2019 21:35
autor: Karel Obrtál

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243658 fotek (7 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362890 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

...mandelinka...

....každodenní boj,aby z brambor něco bylo......
vložil: Stanislava Geryková
vloženo: 27.6.2019 06:00
zobrazeno: 1669x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

29.6.2019 13:40 vložil Jiří
nebo rovnou Nurelle D - to je organofosfát, to nepřežije nic, ani gumové rukavice neochrání, ale opravdu si takovým hnusem budeme ničit vlastní zahrádku, přírodu a VŠE živé ??? To už si raději koupím pletivo, pár roxorů a nechám tam běhat ty běžce nebo krůty či perličku, ale ta by mi uletěla -)
29.6.2019 08:15 vložil Pavel Zeman
Nejúčinnější postřik na mandelinku je Biscaya.
27.6.2019 22:56 vložil Jiří Netík
Nejlépe stříknout Roundupem . Cha...cha. Já používám Mospilan- super i na mšici.
27.6.2019 20:24 vložil Stanislava Geryková
...všechny brambory nasazené v květnu jsou doslova červené,ale ty sazené v červnu nemají ani jednu,takže dneska opět sběr,už ale odkvétají a zase se těšíme na fajn domácí úrodu,ale aspoň foukal příjemný větřík a už nebylo takové vedro jako včera...
27.6.2019 15:36 vložil Ron Gordon
Jiří, běžcům mandelinka nechutná mám vyzkoušeno, mandelinku co znám pouze-koroptev,perlička, krůta. Není chemie jako chemie, ale hlavně " s mírou", protože plísni se není jak ubránit a jeden postřik na mandelinku se také snese. Nejlépe pěstovat velmi rané brambory, protože ty jsou v době kdy mandelinka nalétává již staré a to ji nechutná.
27.6.2019 13:57 vložil Jiří
když si to člověk pěstuje doma pro sebe, tak si to přeci nebude stříkat, to už si ty chemobrambory můžu rovnou koupit v obchodě. Takže jedině sbírat a sbírat, pak možná ještě krůty to žerou a já mám doma běžce indické, ale ještě nemám vysledováno, jestli to žerou, mám je na slimáky, kdyby k tomu zvládali i mandelinky, tak budu nejšťastnější
27.6.2019 13:10 vložil Josef Panic
Nejspolehlivější je kosa, posekat nať a odvézt. Nebude tam ani jedna larva:-)
27.6.2019 10:35 vložil štefan
petkrát silnejší postrek jak je písané a je konečne po nich.
27.6.2019 10:01 vložil marie stanikova
..sbírali jsme brouky , trhali listí s nakladenýma vajíčky ...pak postřik , dřevěný popel , poházené nehašené vápno....pořád přilétají další brouci , je to boj

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.