17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Pohádková "říje 2013 SK I.
"Pohádková "říje 2013 SK I.
vloženo: 26.10.2013 12:19
autor: Milan Opava

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

9,3x72 R
9,3x72 R
vloženo: 15.5.2018 16:57
autor: Luděk Karásek

fotopast

...
...
vloženo: 7.5.2016 16:47
autor: František Popílek

myslivecké umění

Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
vloženo: 24.12.2015 11:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362750 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jedna z mých staveb.

vložil: poulzdeněk
vloženo: 13.3.2011 08:40
zobrazeno: 2697x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

15.3.2011 01:44 vložil poulzdeněk
Sklo 4mm je ze dvou půlek a vysouvá se do boku po drážce ,pootevřete 10 cm a můžete střílet nezamrzá to protože drážka je ve vnitřku a venkovní hrana okna je oplechovaná aby tam nezatékala voda.a druhá možnost je že okno nadzvednete a vyděláte úplně aby okno necinklo je zablokované pomocí dřevěného klínku.
14.3.2011 10:42 vložil jiří janek
Moje umnělecká prvotina mněla vysouvací v drážkách nahoru i když to bylo namazaný tak trocha vlchkosti a nejezdilo i když tam byla značná vůle,další veledíla otvírat dolu -cinkalo se o sklo a nemohla tam být pod tím polička atd.Pak pokus -lanko a otvírat ven nahoru -moc hluku a ve tmně nepraktické a když jsem si zradil asi páte prase tak jsem to chtěl zapálit i s bednou,teď poslední uvnitř a nahoru zatim nejlepší ALE mám obavy jak psal Milan v "zápalu boje" to mohu špatně zaháknou a malér je na světě ,copa hlava tam není co pokazit ale puškohled nebo flinta.No teď už bude teplo tak se bude sedět na žebříku v "bedně" sedím jenom když je opravdu hnusně a nebo velká kosa.
13.3.2011 19:41 vložil Patrik Falešník
Já jsem zkoušel výsuvné okna na drážku a nebyl jsem s nimi vubec spokojen. Jestli je lepsi otvírání nahoru nebo dolu si myslím že záleží na řešení vnitřku, hlavně na umístnění lavice nebo sedacky.
13.3.2011 19:23 vložil Milan Polepil
Já mám na posedech okna které se otevírají dolů a zůstávají vyset na pantech, myslím že je to dobré řešení. kamarádovy jednou povolil háček na okně které se otevíralo nahoru a dostal pěknou ránu do hlavy.
13.3.2011 11:07 vložil jiří janek
Velice hezké .Jak máte vyřešené otevírání oken ? (u nás nekonečné debaty okolo tohoto problému)já preferuji uvnitř a nahoru ze všech co jsem postavil nejpřijatelnější řešení nad káždym okénkem mám ještě malou "šikmou stříšku" přesah asi 25cm .Ještě -nebojíte se větru ?mně jedena špatně zavjetrovaná hapala.Lovu lesu.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.