17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk z letošní říje 2018.
Daněk z letošní říje 2018.
vloženo: 7.11.2018 12:37
autor: Stanislav Hnilica

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

Dnešní úspěšné ráno.
Dnešní úspěšné ráno.
vloženo: 25.9.2017 11:00
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Ze říje
Ze říje
vloženo: 8.9.2014 21:46
autor: Svatopluk Šedivý

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 20.1.2016 08:25
autor: jirka krbeček

fotopast

Že to byl bobr ?
Že to byl bobr ?
vloženo: 18.3.2017 15:17
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 18.3.2014 19:48
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362903 hlasování fotek (41 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Černá skládka v lese

Neznámí vandalové shodili odpad přímo na lesní cestu.Chtělo by to skryté fotopasti a fotografiemi tyto lotry usvědčit.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 24.7.2016 09:28
zobrazeno: 2195x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

26.7.2016 05:57 vložil Jaroslav Novotný
To máš pravdu,tenhle rozsudek je nutno vykonat bez jediného svědka,aby na tebe nemohl.Potom je to tvrzení proti tvrzení a nic ti nedokáže.
26.7.2016 01:27 vložil Karel Kolář
Chamraď nízká je to!!
25.7.2016 21:05 vložil Vladimír Koštejn
Jaroslave to jako jo.To by bylo dobrý.Dat těm co dělají bordel v přírodě pořádně přes dršku.Ale když mu jí dáte.Tak on na vás potom podá obvinění.Z napadení a ublížení na zdraví.A potom bude soud.A potom odnětí svobody.Potom by tam bylo hodně myslivců.Který by byli ve vězení.A seděli.A neseděli by na posedu.Nebo na kazatelně.V přírodě.÷)
25.7.2016 18:07 vložil Jaroslav Novotný
Vladimíre,tady žádná pokuta nepomůže.Jedině chytit při činu,rozbít mu hubu na mlachotu a táhni to uklidit.Nic jinýho na tyhle debily neplatí.Když mu dáš pokutu,tak to udělá za 2 dny znova jinde.
25.7.2016 11:34 vložil Štěpánka Hanousková
...jak to nejsou lidi, to jsou právě lidé co to dělají. Zvíře takový bordel nedělá. Nechápu to? V každém městě je sběrna odpadu a zdarma. Že se jim to chce vozit někam k lesu a riskovat, že je někdo uvidí.
24.7.2016 16:28 vložil marie stanikova
...dnes ochrana osobnosti a je potom špatný ten ,kdo žaloval..dnes jsme také uklidili z lesa menší odpad,,za to,že nám lesík vydal další borůvky..
24.7.2016 13:03 vložil Antonín Polách
Jenže v dnešní době se takové focení může obrátit vyšším postihem pro toho kdo to myslel dobře,než pro ty co bordel udělali.
24.7.2016 13:01 vložil Vladimír Grande
Okamžitě pověsit za koule. Jináč se nepoučí !!!
24.7.2016 12:57 vložil Vladimír Koštejn
Ty co dělají.Ten nepořádek v přírodě.By chtělo nafotit.Chytit.A dát jim taky pokutu.Ale takovou která bude z peněz co berou.Třeba z výplaty.Ze zaměstnání.Zjistit kde a u koho pracují.Ti co dělají v přírodě nepořádek.A s majiteli firmy to probrat.Ukázat mu fotky.Z podpory by to taky určitě šlo.Potom by ten nepořádek v přírodě nebyl.To by byla paráda.A čistá příroda.÷)
24.7.2016 10:14 vložil Jindřiška Padalíková
To nejsou lidi !!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.