17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Nutná sebeobrana
Nutná sebeobrana
vloženo: 30.10.2013 09:41
autor: Standa Kysela

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

Jelen ze včerejších úlovků
Jelen ze včerejších úlovků
vloženo: 3.11.2015 08:24
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

na dreve
na dreve
vloženo: 19.5.2019 13:46
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362862 hlasování fotek (66 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jak se dožít 100 let.

vložil: červenka emil
vloženo: 1.3.2012 19:30
zobrazeno: 2835x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

3.3.2012 09:16 vložil bohuslav šeda
Skvělí super sem se nasmál!!!
2.3.2012 21:45 vložil Daniel Jahoda
Je to fuška udržet se na živu
2.3.2012 19:33 vložil xxxx
Právě jsem se začetl do kapitoly irské klasiky od Johna Jamesona, na páteční večer je to příjemná a pohodová četba.....lesu a lovu zdar!(a samozřejmě všem čtenářům) jv
2.3.2012 12:32 vložil jirka plánský
Podle toho co tady čtu jsem v mládí byl asi knihomol,možná ještě najdu registraci do knihovny,paní knihovnice vždy říkala do měsíce vrátit a já to měl večer přečtený,teď čtu tak tři do roka,moje dcera taky ráda čte a to je jí 10 let,tak nevím kam to spěje a na závěr myslím,že spisovatelé se o práci bát nemusí,myslivci i celý český národ jsou náruživými čtenáři
2.3.2012 12:10 vložil René Hlaváč
Tak se nám ta diskuse pěkně rozvedla...samý zkušený čtenář.No co Kamile mám dovolenou chytli mě záda tak můžu jen číst.:-)))
2.3.2012 10:41 vložil Roman Skřejpek
Na tom něco bude:-)))
2.3.2012 07:53 vložil Tomáš Chvojka
Jsme čtenářský národ se světově známými velikány! Věřim,že zůstaneme u klasiky a nikdo nás nebude přesvědčovat o výhodách elektronické knihy! Nejhorši je zaplněná pamět na disku a případný restart! Čtěme klasiku!
2.3.2012 07:40 vložil jiří janek
My jsme četli včera, k tomu ovárek z divočáka nebo obráceně ,já už nevím, těžká klasika našich umněleckých velikánů ,Božkov a R.Jelínek (samisdat došel)obsah tak složitých děl jsme moc nepochopili a tak si budeme muset den s knihou opáknout.
1.3.2012 21:12 vložil Bohumil Koláč
To my máme vytisklých 40l :D
1.3.2012 20:52 vložil Kamil Plíšek
Rendo :-)))
1.3.2012 20:18 vložil René Hlaváč
Já četl už dnes dopoledne přečetli jsme se susedem každý pět kapitol a knížka přečtená byl to moravský román
1.3.2012 20:10 vložil Josef Vršan
1*Dobrá tiskárná je v Plzni, jiné knihy mi nedoporučuje můj lékař.
1.3.2012 20:06 vložil červenka emil
Dám si chlapci na vaše zdraví jednu kapitolu,víc mně číst samého nebaví a moje princezna (JDRT)nemůže.
1.3.2012 20:04 vložil Tomáš Fuchs
:-))
1.3.2012 19:54 vložil Milan Flora
Též si něco přečtu, ale až zítra večer, dneska ještě nemůžu..., ráno by mě bolely voči z toho čtení... 1*
1.3.2012 19:43 vložil Martin Till
Asi si taky něco přečtu,jinak super!!!samosebou za hlas!!1++
1.3.2012 19:31 vložil Lukáš Turecký
Jdu si číst :-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.