17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dosažení vrcholu myslivosti pod pramenem Moravy
Dosažení vrcholu myslivosti pod pramenem Moravy
vloženo: 13.9.2019 11:50
autor: Jaroslav Klemsa

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

Kus
Kus
vloženo: 12.5.2019 09:14
autor: Děda z lesa

zbraně

Zajímavý nůž s baterkou
Zajímavý nůž s baterkou
vloženo: 6.4.2015 08:57
autor: Děda z lesa

fotopast

zase kamaráti
zase kamaráti
vloženo: 15.12.2017 15:06
autor: carli

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760956 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362742 hlasování fotek (19 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

tento daněk byl uloven poplatkovým hostem v bažantnici Ploužnice s r.o.

vložil: Jiří Švec
vloženo: 2.2.2011 12:34
zobrazeno: 4212x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

5.2.2011 11:13 vložil Radim Knot
No já když se na to paroží dívám, tak se mi zdá, že opěrák zůstal a nad opěrákem je ulomená lodyha. A jako kolega Vilšer si myslím, že je lodyha ulomena v době parožení..Jak to vidím na této fotce, tak u nás by se jednalo o chovatelsky nesprávný odlov.. Ale možná zdání klame. Jestli doprovod posoudil daňka tak, že se jedná o raritu, tak měl asi daňka obeznaného.. Přeji Lovu zdar!
3.2.2011 12:59 vložil Daniel Donaťák
Tady nejde vůbec o věk daňka a tím pádem, ani o jeho lovnost. Šlo tady o to,jestli to je rarita a nebo je to jen ulomené.
3.2.2011 11:38 vložil Pavel Oršulík
Nevíme jaký byl věk uloveného daňka. Podle toho pak můžeme rozvíjet diskuzi, zda je lovný i přes to, že má pravidelnou, širokou, nízko nasazenou lopatu, což je znak chovnosti, ale u daňků mladších 9 let. Aspoň u nás v oblasti chovu daňčí zvěře Osoblažsko to tak posuzujeme.
3.2.2011 07:49 vložil Hynek Stejskal
No nevím, na mě to z té fotky právě dělá dojem, že lodyha je zlomená...ale asi to může klamat. Samozřejmě daňka, již na běhy nepostavíme, takže LOVU ZDAR!
2.2.2011 21:58 vložil Jiří Hlinka
Lovu zdar. Mě naopak přijde, že z fotky je jasně vidět, že lodyha ulomená není.
2.2.2011 21:31 vložil Daniel Donaťák
Fotka dělá dojem, že lodyha je ulomená. Možná to chtělo foto z trochu jiného pohledu.
2.2.2011 20:03 vložil Jiří Švec
Aby nešlo o omyl, jedná se o raritu.Pravá lodyha není vůbec ulomená.Jedná se o abnormální růst, zakončený špicí.
2.2.2011 17:56 vložil Daniel Donaťák
Á kolega Kavický jako opět totálně mimo. My se bavíme o koze a on o voze.
2.2.2011 16:52 vložil Ján Kavický
Á odborník na všetko sa ozval(Donaťák(.Ja mám už doprovodov,či srnca alebo daniela,za sebou dosť a dovolil by som mu ho strelit. Už len z toho dôvodu, že by som určite neplatil pokutu za červený bod.Je to síce 4ročný max. 5ročný daniel, ale možno tam majú silnejšie trofeje v týchto vekových kategóriach.
2.2.2011 14:48 vložil Rumcajs
Naprosto souhlasím s Danem. Stejně tak nechápu často na přehlídkách zelené body u odstřelu rádoby raritních srnců se zlomem lodyhy na jinak chovných srncích.
2.2.2011 14:14 vložil Daniel Donaťák
Vůbec v tom nevidím nějakou raritu a je škoda takového daňka vůbec lovit. Myslím, že doprovod tohoto hosta, byl dost nezodpovědný. Příští rok by tento daněk dal, oboustranně dobrou trofej.
2.2.2011 14:10 vložil Vojtěch Louda
parádní rarita...lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.