17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen
Jelen
vloženo: 26.9.2020 19:26
autor: Matyáš Marteček

úlovky (svět)

Letošní říje - Maďarsko
Letošní říje - Maďarsko
vloženo: 3.10.2018 00:42
autor: Tomáš Kraus

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec z dnešního rána

Dnes ráno se mi podařilo na šoulané ulovit tohoto srnce. Ulovil jsem jej ve 4:30 hod ráží 6,5*57. Byl to nezapomenutelný zážitek a Diana s Hubertem mi tak dopřáli ulovit svého prvního srnce šesteráka. Věk srnce odhadnut předběžně na 6 let. Ráno jsem pozoroval 5 srnců a co se týče velikosti trofeje tendle byl nejslabší, aproto bylo rozhodnuto o jeho ulovení. Děkuji našim patronům za krásný zážitek a také mému dobrému příteli za pozvání. Kamaráde díky Tobě a tvoji skvělé polovičce za každodenní dobroty které nám chystala :-)
vložil: Vojtěch Molnár
vloženo: 20.5.2011 08:05
zobrazeno: 4389x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

18.6.2011 08:50 vložil crlikk
Gratulace a Lovu zdar Vojto!!!!Mě letos srnec není přán:))
21.5.2011 16:01 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Dík! Uloven byl u kamaráda v Čechách
20.5.2011 23:56 vložil Martin Till
Lovu zdar!!kde byl uloven?1*
20.5.2011 21:29 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Dík kamarádi! Arnoště už jsem doma neboj :-)
20.5.2011 17:14 vložil Arnošt Bárta
Lovu zdar Vojto. Moc pěkný srnec. Ale už se od tama vrať domů, ať jim tam to všechno nevystřílíš. Doma toho nemáš dost?
20.5.2011 12:26 vložil Vojtěch Krátký
Vojto,upřímné Lovu zdar.
20.5.2011 10:35 vložil Tomáš Dvořáček
Lovu zdar
20.5.2011 09:26 vložil Vojtěch Molnár
Lovcův Dík!
20.5.2011 09:26 vložil David Jirgala
Lovu Zdar Vojto. Na 6letýho srnca má dobré perlení...
20.5.2011 08:50 vložil Vojtěch Molnár
Lovcův Dík René!
20.5.2011 08:46 vložil René Hlaváč
Vojto, Lovu Zdar
20.5.2011 08:22 vložil Vojtěch Molnár
Lovcův Dík! Erdo opravdu tu mají dobré srnce, člověk se až bojí vystřelit aby neudělal průser :-) Viděl sem dneska dva srnce nebál bych se říct že budou lízat hranci bronzu
20.5.2011 08:20 vložil Erika Doležalová
Vojto Lovu zdar. Jestli tohle je nejslabší z viděných srnců, pak klobouk dolů před kvalitou srnčí zvěře v daném revíru!
20.5.2011 08:17 vložil Vojtěch Molnár
Lovcův Dík Pavliku :-)
20.5.2011 08:13 vložil Pavel Pozdíšek
Lovu zdar !! Kamaráde :)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.