17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour
Kňour
vloženo: 8.10.2018 14:19
autor: Michal Klouda

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Kamarádův životní k jubileu
Kamarádův životní k jubileu
vloženo: 1.11.2017 08:56
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 15.12.2015 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

9,3x72 R
9,3x72 R
vloženo: 15.5.2018 16:57
autor: Luděk Karásek

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

srnčie
srnčie
vloženo: 12.3.2017 19:01
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363058 hlasování fotek (15 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

A ještě jedno červnové úspěšné ráno...

Tentokrát to bude v rychlosti popsané:)
Usedám jěště za hluboké tmy na kazatelnu u stejné louky jako jsem lovil dnes ráno. Asi po 10 minitách po uvelebení se mi z pšenice prichází tlupa lončáků, střílím na vzdálenost 80 metrů, po ráně se všechny prasatka rozprchly směrem do lesa. Po uplném rozednení na pastvine registruju pohyb dvou kusů směrem ke mě. Myslim si zajíci, jenze dalekohledem zjistuji dve liščata, která na tři rány se mi daři ulovit, jednou jsem chybil. Protoze mi dosly kulové patrony slézam a jdu se je doplnit k autu, ze se pujdu podívat po tom prasatku, a kdyz jsem tak u auta a sundavaám si už zbytecné vrstvy oblečeni tak se na louce objevuje dalsí liška. I ta se mi daří dobrou ranou hodně přes 100 metru ulovit.Jak zjištuji je to lišák, asi tatka od tech lišcat. No a prasátko jsem dosledoval 50 metrů od nátsřelu, pod prvními krajovými stromy.
vložil: Trautenberg
vloženo: 21.6.2011 17:05
zobrazeno: 4086x
hodnocení: 50 hlasů



Komentáře:

24.6.2011 17:29 vložil Jan Horáček
Opravdu záživné ráno. Lovu zdar! Nebýt tam té kulovnice a klobouku, byla to dobrá fotka.
24.6.2011 15:20 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
23.6.2011 18:49 vložil Vojtěch Louda
Lovu zdar přeju
22.6.2011 13:59 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar! Tak jsi to konečně prolomil!
22.6.2011 13:49 vložil Jiří Kšír
Lovu zdar kamaráde, koukám že to bereš pěkně od podlahy...:oD
22.6.2011 09:52 vložil Miroslav Komárek
Frajer :-) Lovu zdar!
22.6.2011 09:50 vložil Fergus
Lovu Zdar,
21.6.2011 22:51 vložil Petr Rejl
no Máro tak to je krása,Lovu Zdar.
21.6.2011 21:29 vložil Pavel Nezbeda
paráda, lovu zdar
21.6.2011 21:12 vložil Petr Pořádek ml.
Lovu zdar!
21.6.2011 20:49 vložil Ivan Procházka
To se jen tak nepodaří,LOVU ZDAR,.
21.6.2011 20:26 vložil Přemek Majer
Lovu zdar, tak tomu říkám úspěch!!
21.6.2011 19:49 vložil Radim Melichárek
Upřimné Lovu zdar!!!
21.6.2011 18:18 vložil Zdenek Š v o m a
Když se daří-tak se daří.Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.