17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dobrý srnec 97 bodů CIC
Dobrý srnec 97 bodů CIC
vloženo: 1.2.2013 09:41
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Lovíme v Madarsku
Lovíme v Madarsku
vloženo: 20.6.2020 20:42
autor: Július Zsigarcsik

trofeje

detail
detail
vloženo: 2.1.2014 14:18
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Liška vs. řeka 3
Liška vs. řeka 3
vloženo: 26.3.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Vzpomínka na dědu
Vzpomínka na dědu
vloženo: 8.1.2012 13:44
autor: Ivo Kolář

fotopast

rys
rys
vloženo: 6.2.2019 15:51
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 27.2.2018 18:54
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Šumava

vložil: Vladimír Zach
vloženo: 3.3.2011 08:22
zobrazeno: 3057x
hodnocení: 35 hlasů



Komentáře:

4.3.2011 18:39 vložil Petr Pořádek ml.
TAk pro tohle si tu fotopast pořizoval, že? Parádní úlovek !!!!
4.3.2011 16:22 vložil křovák
No konečně, rys! Nj Šumava je super. Jinak já fotopasti dávám zásadně alespoň 50m od nejbližší cesty ideálně v nějaké opuštěné roklince, k cestě ani omylem. Také bych se bál tohoto typu pasti s viditelným bleskem, právě z důvodu zlodějů. Ale fotky to dělá krásný.
3.3.2011 14:02 vložil Lubomír Stejskal
Nádhera, skvělý fotoúlovek! 1***
3.3.2011 12:02 vložil Josef Vršan
Foto je parádní to stojí za to.Já jsem přišel již o 3 fotopasti, ale snažím se dál protože mne to baví, ale vnadiště umístují do nepřístupných mít kam veřejnost moc nechodí.
3.3.2011 11:53 vložil Jan Štach
Krásná fotka.... Zlodějům sekat ruce!!! Ať se daří, víc takových záběrů
3.3.2011 10:33 vložil Vladimír Zach
Na tý fotce kde je sluka je nayev fotopastí
3.3.2011 10:22 vložil Petr Šipon
No je to dost o hubu, že jsou na viditelným místě a ještě ke všemu dvě proti sobě. Ale jak jinak je má člověk umístit že jo, když mají sloužit k zachycení pobytu dost plachého zvířete jako je rys. Ještě se chci zeptat jaký typ fotopastí to je? Fotky jsou z toho fakt pěkný - ostrý, barevný i za tmy. Mě ta moje jakmile ji dám pod hustý větve, že je ve stínu, fotí černobíle i za dne potvora.
3.3.2011 09:55 vložil Vladimír Zach
Pasti jsou hlavně u cest a jsou dvě proti sobě takže je snadné je najít ale je velká škoda že se kradou.
3.3.2011 09:45 vložil Hynek Stejskal
Nádherná fotka...jinak souhlasím s tím co píší kluci níže...
3.3.2011 09:38 vložil patrol
Jo taky jsem na to koukal, a ono v dnešní době se neni čemu divit, když kradou páni poslanci, tak proč by se nekradli přístroje v hodnotě x tisíc, který rostou v lese na stromech a nechaji se dobře zpeněžit. Jenom si osobně myslím, že fotopasti na Šumavě krade někdo, kdo je v projektu zainteresován, protože normální civilista by těžko pasti našel.
3.3.2011 09:28 vložil Petr Šipon
Zrovna včera bylo na Nově ve správách, že Vám tyhle fotopasti ve velkým kradou. Do nynějška jsem měl jen obavu o tom, že mi jí taky někdo může v lese lohnout, ale nyní mam už fakt strach, že přijdu na místo a přinejlepším najdu jen přestříhlé ocelové lanko. Proč je jen člověk takovej, kde se to v něm bere :-(((((

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.