17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rok 2012
Rok 2012
vloženo: 31.7.2020 18:55
autor: juraj krnan

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

moje tvorba
moje tvorba
vloženo: 9.4.2013 12:53
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:29
autor: Daniela Badayová

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

prekvapenie 4...
prekvapenie 4...
vloženo: 6.10.2020 15:19
autor: pali1

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
vloženo: 23.7.2020 21:20
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362946 hlasování fotek (84 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Chléb dle receptu pana Vlosovského

Opravdová pochoutka
vložil: petra
vloženo: 25.2.2013 14:33
zobrazeno: 2318x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

27.2.2013 13:10 vložil petra
Recept:je moc dobrý a levný ale časově náročný Suroviny:1kg hladké mouky,1lžíce soli a celého kmínu, 3-5středních uvařených brambor,1droždí,1lžička cukru a 7dc vlažné vody Brambory studené nastrouháme na jemno přidáme sůl a kmín,mouku. 2dc vody cukr a droždí dáme kynout na kvásek jak je hotov tak přidáme k ostatním surovinám a vypracujeme těsto. To dáme na40min.kynout. Potom se má na pomoučeném vále rozválet a přeskládat a zas dát kynout.3krát po 40min. já to vždy jen přebouchala.Potom si připravíme pekáč do kterého dáme naolejovaný pečící papír. Těsto na vále vypracujem do tvaru chleba a dáme do pekáče a ještě 1hod. kynout . Já nechala jen půl nebot jsem hned měla plný pekáč.Před vložením do trouby potřem vodou.Trouba se musí předehřát na 200 a potom tam dáme a ještě 20min. takto pečem potom snížíme na 180 a pečem další 1a půl hod.Je dobré podle zbarvení vrch zakrýt papírem aby se nespálil a ten čas konečného pečení také záleží na troubě,až to prostě nelepí.
27.2.2013 07:55 vložil inga
...jasné Peťa, že môžete recept zverejniť...nie je to žiadne tajomstvo...a som rada, že sa podaril a chutil...:)))
27.2.2013 05:11 vložil milan kozak
Dobry den, muzu Vas poprosit taky o recept.Dekuji Kozak
26.2.2013 09:35 vložil Jiří Břeň
Vypadá opravdu moc dobře,také bych prosil recept děkuji
26.2.2013 07:21 vložil Jaroslav Vlosovský
Jo a nesmím zapomenout na Ingu. Ta mi dala tento vynikající recept na chlebík na vyzkoušení. Skvělá to kuchařka.Inuško díky.
26.2.2013 07:03 vložil Jaroslav Vlosovský
Šikulka Pěťulka.Ode mne velká pochvala.... bodík.. 1****. Vypadá fakt skvěle. Jenom zakousnout do té křupavé kůrčičky.
25.2.2013 19:22 vložil zakelina adamkova
Vypadá moc dobře, můžu poprosit o recept ?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.