17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

král
král
vloženo: 27.11.2017 18:29
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

neptun
neptun
vloženo: 17.2.2012 09:41
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 15.12.2015 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Zetky se nám sešly.
Zetky se nám sešly.
vloženo: 19.6.2012 15:37
autor: Petr Waclawek

fotopast

Kdo z koho?
Kdo z koho?
vloženo: 30.10.2020 20:35
autor: Jan Mikula

myslivecké umění

Jeleň
Jeleň
vloženo: 13.2.2019 16:28
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760967 komentářů fotek (13 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362776 hlasování fotek (53 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lehká pojízdá.

V sobotu jsme ji společně s Mirečkem dodělali, odvezli do průseku v kukuřici. V pondělí jsem ji pokřtil lončákem.
vložil: Josef Vršan
vloženo: 11.9.2014 06:21
zobrazeno: 4594x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

30.9.2014 13:41 vložil luděk šikola
Velice pěkné!!! Mohu se zeptat na rozměry? Také bych takovou postavil... :-)
17.9.2014 07:20 vložil Arnošt Bárta
Pěkná práce, taky mám podobnou. Hlavně dejte pozor ať ji včas odděláte z pole než přijedou zemědělci, ať vám ji nezničí. Mě v loni zasahovala 10 cm do pole a při setí o ni zahákli a shodili na zem. Utrhli tím vzpěru co drží boudu a dvě výsuvné nohy. Měl jsem co dělat abych ji dotáhl domů a svařil. Včera jsem zase našel dřevěnou sedačku shozenou na zemi, polámané nohy a vzpěry. Na jednu stranu mají družstevníci kolem lesa neobdělané pásy, protože jim zavazejí větve stromů a na druhou stranu by zorali všechny cesty a meze.
16.9.2014 22:00 vložil Milan Flora
1***
14.9.2014 19:32 vložil Jaroslav chochola
Dobrá práce. Je to i vkusné. Sám bych to s oktaví asi nepopotáhl. Pole není její káva.
12.9.2014 00:15 vložil Irena Procházková
1****
11.9.2014 20:37 vložil Karel Kolář
Moc pěkná a povedená :-)). Chlapi u nás taky takovou zmákli. Bohužel pomoc jsem jim s konstrukcí nemohl. Mám totiž na práci se železem totální antitalent:-(
11.9.2014 20:13 vložil Zbyněk Oliva
1***
11.9.2014 18:04 vložil Václav Boxan
1**
11.9.2014 16:40 vložil Miroslav Franěk
Supr pojízdňák!1***
11.9.2014 16:10 vložil Svatoslav Ščudla
Dobrá práce ať slouží...
11.9.2014 11:18 vložil Miroslav Šťastný
taky si myslím že se nám to docela povedlo.....ještě pár změn co se ukázalo že by bylo dobré a budu spokojený :D
11.9.2014 08:55 vložil Lubomír Prokeš
Tak ať se daří Pepo!!! Kazatelna je perfektní!!!! 1****
11.9.2014 06:58 vložil Zuzka a Miloš
Parádní kazatelna,dobrá práce chlapi!Máme podobnou někde ve fotkách :-)
11.9.2014 06:27 vložil Jaroslav Vlosovský
Tak už je tam,kde ji je potřeba. Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.