17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ešte iný pohľad...
Ešte iný pohľad...
vloženo: 10.7.2020 11:27
autor: Miloš Bukoven

úlovky (svět)

Baikal 2019 - druhý tetřev
Baikal 2019 - druhý tetřev
vloženo: 7.5.2019 07:05
autor: Martin Mati

trofeje

najväčší....
najväčší....
vloženo: 14.2.2019 11:35
autor: pali1

zvěř v přírodě

Daněk
Daněk
vloženo: 13.11.2016 08:53
autor: Děda z lesa

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

divočáci
divočáci
vloženo: 1.2.2017 15:01
autor: Václav Hryzlík

myslivecké umění

srnčie
srnčie
vloženo: 12.3.2017 19:01
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243719 fotek (16 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761032 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363241 hlasování fotek (62 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Paličkář z Farských luk

Dne 12.6.2011 se mi podařilo střelit již druhou odstřelovou jedničku v lokalitě Farské louky. Byl střelen ráží 300 RUM, typ střely Core-Lokt ultra bonded 180 grs na vzdálenost 165kroků, ranou na komoru zůstal v ohni.
vložil: Jakub Grundman
vloženo: 14.6.2011 10:10
zobrazeno: 4678x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

15.6.2011 21:27 vložil jiří janek
Dlouho jsem si lámal hlavu 300 a RUM, ve třístovce jsem našel 8 ráží převážně magnum až jsem mrknul na Remington a von je to první Remingtonův náboj v metrickém sistému ,7mm Remington Magnum 10.24g má počateční rychlost 935m.s.Nedivím se že Vám nic neodejde hydrodinamický efekt musí být velice silný.K ulovení srnečka lovu zdar.( Do Šípů jsem jezdil na baterku)
15.6.2011 07:35 vložil Jakub Grundman
Lubomíre,Značka kulovnice je Remington, model 700CDL,puškohled Leupold VX-III 3.5-10x50. V této ráži jsou na trhu tři výkonostní stupně. Acutip 1,2,3.Já osobně používám zlatou střední cestu Acutip 2. Mám s ní střelenu zvěř jelení, sičí, černou i srnčí a mohu říci, že vše na co jsem střílel zůstalo v ohni, jelikož tato ráže má vysokou dopadovou energii v závislosti na velké rychlosti. Vstřel bývá zpravidla do 2cm a výstřel po chycení kosti žeberní do 10cm. Před koupí jsem byl velice skeptický, jelikož je to velice silná ráže, ale po zkušenostech mohu říci, že je to velice spolehlivá a naprosto přesná řáže. Lovcův dík.
14.6.2011 16:24 vložil Soukup Tomáš
Lovu zdar. Mohu se zeptat jak jste spokojen s ráží a jaké má účinky nikdy jsem o ni neslyšel a co máte za značku kulovnice v této ráži děkuji za odpověď.
14.6.2011 16:23 vložil Soukup Tomáš
Lovu zdar. Mohu se zeptat jak jste spokojen s ráží a jaké má účinky nikdy jsem o ni neslyšel a co máte za značku kulovnice v této ráži děkuji za odpověď.
14.6.2011 12:11 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar
14.6.2011 11:05 vložil Jakub Grundman
Lovcům dík, Srnec měl 6,3kg, v lučním porostu byl problém ho vůbec zpozorovat.
14.6.2011 10:50 vložil Vojtěch Louda
Lovu zdar k dobrému průběrnému odlovu...můžu see zeptat na váhu srnce? V tuhle dobu ještě nepřebarvenej, to měl tak 7-8 kg ne?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.