17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dobrý srnec 97 bodů CIC
Dobrý srnec 97 bodů CIC
vloženo: 1.2.2013 09:41
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Na skok za hranice Čr
Na skok za hranice Čr
vloženo: 4.11.2020 19:40
autor: Martin Saifrt

trofeje

Srnec k padesátce...
Srnec k padesátce...
vloženo: 28.6.2014 00:23
autor: František Mlčoch

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
vloženo: 9.1.2014 14:07
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec z 13.6. 2011

vložil: Miroslav Fiala
vloženo: 14.6.2011 13:40
zobrazeno: 4059x
hodnocení: 53 hlasů



Komentáře:

15.6.2011 13:37 vložil Terka Apeltová
Ještě jednou...Lovu zdar!!! Velmi dobrý srnec!!!!
15.6.2011 00:12 vložil Jakub Hušek
Opravdu parádní trofej! Z takové může mít člověk skutečně radost. P.S.:Na ten věk má ještě docela hmotu i délku, a dost tmavou obličejovou masku. Lovu zdar!
14.6.2011 23:06 vložil Slezák Marek
Velká paráda. Lovu zdar
14.6.2011 22:36 vložil Zbyněk Oliva
Hodně dobrý srnec. Lovu zdar
14.6.2011 20:50 vložil Michal Tůma
Lovu zdar, paráda.
14.6.2011 18:09 vložil Miroslav Fiala
Teď jsem zjistil při prohlížení postupně ke starším fotům, že jsem fotku vložil dokonce 3x a to poprvé i s prvním popisem, o kterém jsem si myslel, že se neuložil. Holt počítačový antitalent
14.6.2011 18:03 vložil Martin Vojtěch
I ode mně lovu zdar! Skutečně impozantní trofej!
14.6.2011 18:02 vložil Miroslav Fiala
Lovu dík! všem děkuji za přání. Odhad věku je 7-8 let. Vložil jsem fotku omylem 2x a věk je u té první. Jsem na webu začátečník, tak se teprve učím.
14.6.2011 17:24 vložil Roman Erban
dost dobrý srnec,lovu zdar
14.6.2011 16:49 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrý srnec správně odloven před říji mohl by škodit
14.6.2011 16:30 vložil Jan Horáček
Odhad věku by měl být samozřejmostí, když už není povinností. Diskutovat o trofeji, chválit ji nebo hanět bez znalosti věku, je bezpředmětné. Lovu zdar!
14.6.2011 16:22 vložil chasse
Wow, tak to je PAN srnec. Lovu Zdar! A pak, že třináctého je smolný den ....
14.6.2011 15:58 vložil Stanislav Pokorny
Opravdu moc dobrý srnec, napiš odhad věku. Standa.
14.6.2011 15:21 vložil Jiří Fof
Lovu zdar. Dobrý odlov. Srnec hodně dobrý. Odhad věku by nebyl?
14.6.2011 15:13 vložil Kamil Gross
Lovu zdar k hodně, ale opravdu hodně dobrému srnci!!!!Parádní trofej!
14.6.2011 15:01 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, opravdu hodně dobrý srnec!
14.6.2011 14:32 vložil Milan Flora
Jo je jiná. Mirku Lovu Zdar!!! Moc pěkná, silná trofej dobrého srnce. Trofej na podložce se bude určitě vyjímat mezi ostatníma trofejema.
14.6.2011 14:24 vložil Petr Šmída
Tak ten je! LOVU ZDAR!
14.6.2011 14:15 vložil Jan Kitzberger
Lovu zdar, hodně dobrý srnec.. Docela Vám ho závidím..:))
14.6.2011 14:10 vložil Ondřej Giecek
Lovu Zdar, dobrý odlov!!!
14.6.2011 14:06 vložil Jiří Novák KL
Lovu zdar, moc dobrý srnec.
14.6.2011 13:50 vložil Miroslav Fiala
Omlouvám se, vkládám na tyto stránky foto poprvé, tak v tom mám docela zmatek. Srnec je můj
14.6.2011 13:48 vložil Jana Nováková
Proč je tu ten srnec vložen dvakrát?? jednou od vás a po druhé ho vložil,někdo bez jména ve 12:46 a i příběhem k jeho ulovení?? Čí je tedy ten srnec...
14.6.2011 13:45 vložil Petr Kříž
Lovu zdar, dobrý srnec

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.