17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen evropský
Jelen evropský
vloženo: 22.9.2019 21:15
autor: Tomáš Cibulka

úlovky (svět)

Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
vloženo: 10.2.2013 17:33
autor: michal bezega

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 3.12.2018 03:02
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

jeleň
jeleň
vloženo: 31.1.2015 14:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MS Lešany

Nová bouda. I naši lovečtí kamarádi si zasluhují důstojné bydlení. Zatepleno 5 cm polysterenem, velikost 175x90x90 cm.
vložil: Jaroslav PLATIL
vloženo: 14.2.2015 16:36
zobrazeno: 2875x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

24.2.2015 09:45 vložil Pavel Myslíkovjan
je to moc pěkná práce.
22.2.2015 20:16 vložil Petr Samek
Bouda krásná, nevím co máte za psa, já mám osvědčeno ještě dělat boudy malinko nižší, nebo v "ložnici" snížit strop, pes se tam snadno zadejchá. Já dávám ještě na oba vstupy koberec nebo deku ale některému psovi vydrží celou zimu, některému max. jednu noc.
16.2.2015 19:20 vložil Skrofa
Ještě dotaz: To bílé, co je vidět uvnitř, je nezakrytý polystyren? To by ten interiér asi moc dlouho nevydržel. ;-)
16.2.2015 19:17 vložil Skrofa
Pro případ čištění jde ta přepážka udělat odnímatelná, třeba zasunutá v drážkách. Pak lze v případě potřeby jednoduše vyměnit třeba za nižší (štěňata, starý pes...). Jinak bouda je to pěkná.
15.2.2015 19:47 vložil Jan Barták
Pěkná práce každý na to má nějaký názor ale ať se každý podívá kolem sebe jak někteří psi trpí a co by dali za takovou boudu.Já mám Německého Křepeláka boudu má zateplenou a v -12 spí venku.
15.2.2015 11:44 vložil Vítězslav Svoboda
Zase na úklid je to lepší bez prahu. Jde to líp vymetat a vytřít.
14.2.2015 21:01 vložil Karel Kolář
Tedy Jardo, ta je saloní :-)). Tak ať se v ní psíkům daří!
14.2.2015 20:28 vložil Jaroslav PLATIL
Díky za radu. Zítra je podlahová přepážka hotová.
14.2.2015 19:28 vložil Zuzka a Miloš
Přesně tak,jak říkáte. Ale to se nechá hravě dodělat. Jinak velice dobrá práce! Je vidět,že si umíte pohrát a to nejenom s boudou,ale i posedy a krmelce jsou chloubou vašeho MS. Jen tak dál! 1***
14.2.2015 18:16 vložil Josef Med
Lakování bych jako chybu neviděl ale chybějící vyvýšený předěl mezi předsíní boudy a vnitřkem je chyba naprosto fatální a pejsek to bohužel citelně pozná.
14.2.2015 17:15 vložil Jakub Dobečka
Bouda se vám povedla až na pár podstatných drobností...Hlavně si nejsem jistý s tím lakováním, podle mne úplně zbytečné a dost nepraktické,ale na vzhled to má podstatný vliv ;) A dále při oddělování ,,místností''je celkem důležitý spodní zvýšený práh aby netáhlo.. ;) to jest můj názor jinak 1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.