17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj loňský bronz
Můj loňský bronz
vloženo: 23.3.2020 22:03
autor: Petr Kostka

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

srnec a srna
srnec a srna
vloženo: 2.1.2014 14:08
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362792 hlasování fotek (69 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 18 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní z prvního sněhu

Dnes jsem neodolal sněhové nadílce a vyrazil na kazatelnu pod les k poli na lištičku. Asi po hodině a půl marného čekání mě do strouhy asi dva metry za žebřík přišla prasata vybírat napadané žaludy.Udělal jsem tedy na sedátku čelem vzad ,vzal flintu a pomalu otevíral dveře kazatelny . Celou dobu jsem si nadával,že jsem ty panty už dávno nenamazal ale podařilo se. Doslova na pár metrů jsem přes větve viděl pohyb asi čtyř prasat která ale byla již na odchodu a v jediné mezírce kde by se dalo střílet se shlukla dohromady a nebylo možné vystřelit. V tom ale slyším nějakého opozdilce a když se oběvuje ve zmíněné mezeře mezi větvemi mačkám spoušť. Sele zůstalo s ustřeleným srdcem v ráně,vzdálenost cca 8m.
vložil: Josef Langmajer
vloženo: 27.10.2012 22:13
zobrazeno: 4119x
hodnocení: 47 hlasů



Komentáře:

9.11.2012 11:47 vložil Karel B. Venzara
Pěknej, stručnej popis loveckého prožitku... Palec nahoru...
31.10.2012 19:19 vložil Jaroslav Valeš
Pepo lovu zdar. Zdraví Jarda
29.10.2012 13:55 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
28.10.2012 21:49 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar,u mě se jim z lesa na to bílí moc nechtělo tak snad zítra:-)
28.10.2012 11:41 vložil Vojtěch Molnár
Josefe, Upřímné Lovu Zdar!
28.10.2012 11:20 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar!
28.10.2012 11:08 vložil Josef Langmajer
Díky všem,pro upřesnění kňourek má 19kg. Lovu zdar!
28.10.2012 09:19 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
28.10.2012 09:15 vložil Lukáš Bernklau
Lovu zdar!! Taky musím namazat panty...díky za připomenutí :-D
28.10.2012 08:48 vložil Kamil Plíšek
Pepo upřímné "Lovu zdar!"
28.10.2012 08:28 vložil Orava Martin
Lovu zdar.
28.10.2012 08:18 vložil Ivan Procházka
,LOVU ZDAR,
28.10.2012 08:09 vložil Lubomír Prokeš
Upřímné Lovu zdar!!!
28.10.2012 07:50 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!!
28.10.2012 06:29 vložil Jiří Novák KL
Lovu zdar.
28.10.2012 06:01 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar, kamaráde!!! Ty panty vážně mázni! :-)))
28.10.2012 05:48 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
27.10.2012 23:56 vložil Martin Brouček
Vyplatilo se nezůstat doma. Pěkný zážitek a povedené foto. Lovu zdar!
27.10.2012 22:57 vložil Jiří Lengyel,starší
Já se rád přidávám-Lovu zdar!!
27.10.2012 22:21 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar,Pepo!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.