17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

víkendová čekaná
víkendová čekaná
vloženo: 1.2.2016 19:53
autor: Martin Hanáček

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Dnes dokončení
Dnes dokončení
vloženo: 9.4.2015 08:31
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 8.1.2016 11:48
autor: jirka krbeček

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

Když jsem na náledí zlomil pažbu
Když jsem na náledí zlomil pažbu
vloženo: 24.2.2017 06:15
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761018 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363014 hlasování fotek (44 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kmotra- neni fakt úžasná

vložil: Patrik Olt
vloženo: 2.3.2011 18:35
zobrazeno: 1806x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

5.3.2011 20:36 vložil Michal Procházka
Pravda. Stačí malý foťák. A kdyš se fotka povede jako je tahle tak to hned zařeje u duše.
3.3.2011 18:24 vložil Patrik Olt
Fotoaparátem :) má jen 10 zoom a 5 megapixelů stačí? :)
3.3.2011 13:12 vložil Ondřej Holeček
čím je foceno jestli se můžu zeptat??
3.3.2011 08:44 vložil Kamil Plíšek
Patriku nenech se otrávit závistivcem. Jen tak dál a fotolovům zdar!
2.3.2011 22:51 vložil Jiří Lengyel,starší
Šiško, vždyť se nikdo nenutí aby ses díval,tak tu fotku přejdi jako by tu nebyla.Já mám kolikrát také trhání některou fotku nepříliš kladně okomentovat a to již musí být abych reagoval,jsou tu fotky a komentáře,to by člověk nevěřil....
2.3.2011 20:47 vložil Patrik Olt
Nevim co řešís tady tu fotku mám 2x jednou na dálku a jednou na přiblížení.
2.3.2011 20:01 vložil šiška
Ondro, proběhni si galerii a uvidíš ty "jiné pozice" :o)
2.3.2011 19:47 vložil Mgr. Ondřej Bělka
Mě osobně vůbec nevadí, když uvidím tu samou lišku na novém snímku z jiné pozice.. Trochu trapné a nekolegionální komentáře.
2.3.2011 19:41 vložil šiška
Od toho je tu vkládání komentářů, tak proč se o ně nepodělit.
2.3.2011 19:36 vložil šiška
Od toho je tu vkládání komentářů, tak proč se o ně nepodělit.
2.3.2011 19:23 vložil Patrik Olt
Na tvůj názor nejsem zvědavej! Tak si ho nech pro sebe!
2.3.2011 19:17 vložil šiška
Nenadávej když nevíš. Řekl sem svůj názor. Fotky se ti povedly ale nemusíme je vidět všechny...
2.3.2011 19:08 vložil Patrik Olt
Šiška radši mlč! Sám nemáš ani jednu fotku a budeš mi něco říkat?! Radši se jdi schovat za strom a doufej ,že někdy něco vyfotíš! Si ubohý!!!!
2.3.2011 19:01 vložil Daniel Donaťák
Pěkný snímek..
2.3.2011 19:00 vložil šiška
Je to moc hezké že se ti povedlo vyfotit jednu lišku ale né, že s tím budeš "zaplácávat" celou galerii. Už je to trapné.
2.3.2011 18:47 vložil Patrik Olt
To je sice pravda ,ale já mam hromadu fotek této lišky. Tak proč se o ně nepodělit.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.