17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

stříbrný srnec
stříbrný srnec
vloženo: 11.4.2013 07:56
autor: Zdeněk Novák

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon III.
Bezoar Ibex - turecký démon III.
vloženo: 8.3.2016 08:21
autor: Radek

trofeje

moje tvorba
moje tvorba
vloženo: 9.4.2013 12:53
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 15.12.2015 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Belgická Lancasterka ráže 20/70,Na žádost Jana Franka
Belgická Lancasterka ráže 20/70,Na žádost Jana Franka
vloženo: 9.5.2013 21:32
autor: František Mlčoch

fotopast

...
...
vloženo: 5.3.2013 16:15
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

diviak z pšenice

váha: 50 kg

Dnes ráno sme spolu s bratom a ešte jedným kandidátom vyrazili pozrieť diviaky na pšeničné pole. Z jednej strany pole hraničilo s repkou a z druhej lúkou a lesom. Z auta sme vystúpili na okraji poľa o 3:30 hod. Brat z kamarátom šli počkať vracajúce sa diviaky do lesa a ja som šiel do pšenice kde hraničí z repkou. Prešiel som možno dákych 70 m po pšenici a už počujem predomnou hlasito mľaskať diviaky. Pomali som sa k nim približoval po koľaji od postrekovača. Diviaky sa pokojne popásali na okraji repky a pšenice a postupovali predomnou. Keď som sa dostal ku nim na cca 30m prešiel som z koľaje od postrekovača na hranicu repky a pšenice. Vtedy som spozoroval dva lanštiaky. Svetlo bolo už pomerne dobré , videl som jedného lanštiaka už komplet prefarbeného v striebornej letnej srsti. Roztiahol som streleckú palicu pomali zamieril lanštiakovi za ucho a stlačil spúšť. Po výstrele druhý diviak dobehol predomňa ale skrz vysokú pšenicu som ho pred sebou nevidel a potom vošiel do repky. Sledujem miesto kde stál pred výstrelom diviak, nič sa tam nedeje. So zmiešanými pocitmi idem pozrieť nástrel a asi tak po 30m som zazrel pre sebou nehybne ležiaceho lanštiaka. Lanštiak ulovený o 4:10 hod. ranou za ucho, kal. 7x64 , S&B , SPCE 11,2g. LaLZ :D !!!
vložil: Lukáš Janeček
vloženo: 28.6.2013 10:40
zobrazeno: 4306x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

1.7.2013 16:26 vložil Tomáš Z.
Lovu zdar.
30.6.2013 09:30 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
29.6.2013 18:18 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
29.6.2013 06:24 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
28.6.2013 21:11 vložil František Zapalač
Lovu zdar!
28.6.2013 20:23 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
28.6.2013 18:16 vložil Lukáš Janeček
Veď on aj ostal na ,, fleku,, nerozumiem :D ???
28.6.2013 17:07 vložil jiří petrželka
Lovu zdar! To prase ma po takove rane zustat na fleku...neco je spatne...a priste to muze byt skaredy problem.
28.6.2013 14:26 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar. Jaroslave, kolegové na Slovensku nemají stejnou mysliveckou mluvu jako my, proto jejich zvěř má třeba nohy a ne běhy..
28.6.2013 11:31 vložil pepa
Lovu zdar.
28.6.2013 11:18 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
28.6.2013 10:53 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR!!!!!Ale že by za ucho?Myslím,že zvěř má slechy.Za to tě tady asi někteří kolegové trochu setřou.Jinak lončák solidní.
28.6.2013 10:46 vložil Lukáš Janeček
Druhy bok preto , lebo tam bol vystrel a nevyzeralo by to veľmi dobre.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.