17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen ze Slovenska / upravené foto /
Jelen ze Slovenska / upravené foto /
vloženo: 4.7.2017 10:36
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Stříbrný
Stříbrný
vloženo: 11.2.2019 17:22
autor: Jeroným Levák

zvěř v přírodě

Liška v oboře
Liška v oboře
vloženo: 2.6.2020 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 19 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

víkendové Mici-fotolovy:-))

..v sobotu sem se necítila nejlíp,přesto sem se na posl.chvíli rozhodla že vyrazím na posed.bylo po půl 9 když sem dorazila k posedu,rozhlídla sem se a zjistila že všechno krmení je už pryč,přemýšlela sem jestli má cenu zůstávat,..nakonec sem vylezla na první 2 šprusle když sem za sebou uslyšela jak malý selátka vytáhly.Zachv.se ukázala i bachyňka.bylo to pak vše jak v pohádce,radost jakou sem měla neznala mezí...kochala sem se tak dobrou půl hodinku.natočila sem si i video:-)Pak sem ještě zahlídla jak se o kus dál mele řepka,podle fotopasti to mohla být druhá rodinka,která se přišla najíst kolem půlnoci:-))ale to už sem byla dávno v pěřinách a nechala si zdát,jak mi dneska štěstí přálo:-)
vložil: micinka
vloženo: 1.7.2013 04:48
zobrazeno: 1444x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

3.7.2013 18:37 vložil Jiří Janda
Nádhera !!!
2.7.2013 09:14 vložil Miroslav Franěk
1***
2.7.2013 02:46 vložil František Antl
Moc pěkný příběh, a taky fotka. Krásný!
1.7.2013 23:06 vložil Ladislav Březina
...a to je na přírodě krásné!!!
1.7.2013 20:46 vložil Václav Boxan
1*
1.7.2013 20:45 vložil Vlasta Szokeová
Mici, moc ti přeju ty úžasný zážitky !!!
1.7.2013 16:06 vložil Lubomír Prokeš
Paráda !!!! 1****
1.7.2013 15:37 vložil Zbyněk Oliva
1***
1.7.2013 08:20 vložil Michael Brož
Velká paráda, jen jsi měla ještě napsat o stažených půlkách, když jsi chtěla domů a v řepce to pořád šustilo :o))) I to k tomu patří, aby byl zážitek dokonalý :o))) 1***
1.7.2013 07:44 vložil Ladislav Zvara
1***
1.7.2013 07:39 vložil Jaroslav Vlosovský
Micinko sv. Hubert náš patron přeje všem hodným lidem, kteří se o zvěř starají. A ty ač zatím nemyslivec, tomu věnuješ hodně. Tak ti bylo opět přáno, aby si měla pěkný zážitek. A já ti to mici přeji z celého srdce. Věřím, že se dočkáš i svého prvního skutečného úlovku a budeš ten pěkný pocit prožívat ještě jednou a daleko intenzivněji. A za pěknou fotečku nejen bodík, ale i ...1*******
1.7.2013 06:42 vložil Josef Vršan
1*
1.7.2013 05:50 vložil Petr Chloupek
Pěkné!! :)
1.7.2013 04:51 vložil Tomáš Plíšek
1..:-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.