17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lončák
Lončák
vloženo: 17.5.2014 05:53
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 6.10.2019 08:36
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

**
**
vloženo: 2.7.2016 09:18
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362791 hlasování fotek (68 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nejen zvěř ráda kaliště

vložil: Petra Štěpánková
vloženo: 11.5.2015 20:57
zobrazeno: 2157x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

14.5.2015 05:09 vložil Jaroslav Vlosovský
Tomáši,já jsem ti pouze napsal, ať nevypadáš jako...atd.........Jestli si si je přivlastnil a máš pocit,že se tě to týká,tak je to tvůj problém a asi sám víš proč. Ona ti na to Péťa odpověděla dostatečně srozumitelně……a dá zdravý rozum,že kluci považují za kaliště něco jiného než např. černá,že?
13.5.2015 16:30 vložil Milan Janovský
No bože,pro kluky je každá louže kaliště tak měli alespon své vlastní. 1**
13.5.2015 11:53 vložil Petra Štěpánková
Ano rýpat za každou cenu - jak jinak taky. Kaliště - bahnité místo, které navštěvuje především černá a jelení zvěř. Ano nadpis měl znít : Nejen zvěř se ráda kaliští. To je moje chyba a kdo chce prostě rýt v maličkostech - záminku si najde. Na fotografii je místo kde bahno je a zvěř tudy jen přejde, nevyužívá jako kaliště to je pravda. A co se týče vulgarit- vy jste nás s Jardou počastoval výrazy, že by se dlaždič červenal, tudíž rypák a ultra hlupák mi proti tomu připadají jaksi bezvýznamné.
13.5.2015 07:30 vložil Tomáš Veverka
aha asi opravdu neumím číst nadpis u fotky :-) a Jaroušku nač ty vulgarismy?
13.5.2015 00:49 vložil Jaroslav Vlosovský
Další špatný pokus Tomáši. Nauč se číst!!! ....Ať nevypadáš jako ultra hlupák,nebo prostě rypák za každou cenu. ☺
12.5.2015 21:06 vložil Josef Hanzlík
Ať jsou špinaví,ať jsou nastydlí,jen když od rána do večera nečumí do počítače.
12.5.2015 15:25 vložil jelen58
Správný kluci,dávám za 1*
12.5.2015 09:44 vložil Petra Štěpánková
Tomáš Veverka: Ne kaliště to není a ani to tam nepíšu. Tak alespoň čtěte pořádně, než se začnete opět vměšovat. A urážet - ostatně to jediné je Vám vlastní.
12.5.2015 07:41 vložil Tomáš Veverka
Další ULTRA vtipnej komentář od Járy..... A Petro je vidět, že máte po zkouškách, protože tohle kaliště určitě nebude.....
12.5.2015 05:08 vložil Jaroslav Vlosovský
Péťo,drobná také?...:-))...1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.