17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj životní
Můj životní
vloženo: 17.9.2012 21:44
autor: Ondřej Koubek

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Sbohem Moravo
Sbohem Moravo
vloženo: 27.4.2016 23:22
autor: Jiří Netík

zbraně

Stephen Grants Patent ,2
Stephen Grants Patent ,2
vloženo: 9.5.2013 21:29
autor: František Mlčoch

fotopast

Rys
Rys
vloženo: 6.2.2012 07:57
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363059 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

udělátka

V několika případech se mně stalo, že jsem ulovil černou a po jejím ošetření jsem šel pro auto a protože se jednalo o více jak 20 hekterové pole a na něj navazovalo další bez orientačních bodů, mel jsem problém úlovek najít. Udělal jsem si proto ze dvou teleskopických rybářských vidliček stojan, který se k úlovku zapíchne a na něj připojím světlo na kolo asi tak za 50 kč a po jeho zapnutí-blikačky je to vidět na velkou vzdálenost a je po problému.Dále pak jsem si udělal tkzv.necičky, které se spodkem dají do rámu okna na kazatelně a rozteč je volitelná pomocí dvou šroubů a matek křídlovek. Do horních neciček pak uložím předpažbí pušky a ty jsou na otočném šroubu,vše opatřené vytvarovaný mirelonem a zkuste minout.Snad jsou udělátka na foto patrné.
vložil: František Šilhavý
vloženo: 10.2.2013 14:45
zobrazeno: 3476x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

19.6.2014 22:43 vložil Jiří Lengyel,starší
1**
11.2.2013 11:24 vložil František Šilhavý
S puškohledemjsem moc spokojen až na jeho světelnost, ale to je dané objektivem.Měl jsem na kulovnici i na kulobroku meoptu se světelným bodem, ale Burris mám raději.
10.2.2013 22:16 vložil Roman Skřejpek
No super vychytávka,a jak jsi spokojen s tím Kukrem na zbrani?
10.2.2013 21:29 vložil František Šilhavý
Pane Jelínek do okna žádný žlábek necpu, ten namontuju jak přijdu na kazatelnu. Matky neutahuju,ale každá kazatelna má jiný trámek u okna a tak povolím matky nebo přitahnu, ale tak abych mohl se spodním "žlábkem" pohybovat.Rychle nestřílim, zvěř si prohlédnu a když chvátá, tak si počkam na jiný kus. Pušku mam velice dobře osahanou.
10.2.2013 17:52 vložil Václav Jelenek
asi jsem to napsal moc divoce, blikačka je dobrý nápad, za první čárkou se již komentář věnoval tomu mechanismu na zapření zbraně ;)
10.2.2013 15:55 vložil Jaroslav Novotný
Tak se omlouvám,na konci článku jsem zazmatkoval já.Pardon.
10.2.2013 15:53 vložil Jaroslav Novotný
Pane Jelenek,asi jste to špatně pochopil.Ta vidlička se zapichuje k úlovku a zapíná se při odchodu pro auto.Návrat je pak snažší,protože úlovek je světýlkem označen a lovec nemusí nikde bloudit,aby zvěř našel.Dobrý nápad!!!!
10.2.2013 15:27 vložil mader tomaš
Také by mě zajímalo jak jste spokojen s puškohledem?
10.2.2013 14:54 vložil Václav Jelenek
nápad s blikačkou je hodně dobrý, ovšem si neumím představit, že potřebuju rychle střílet např na lišku nebo divočáka, který prochází a že cpu do okna nějaký žlábek a utahuju matky, to je asi lepší si tu flintu osahat a sžít se s ní.
10.2.2013 14:53 vložil Jiří Zábran
Světýlko dobrý.Jak jste spokojen s puškohledem ?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.