17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj jelen z volnosti
Můj jelen z volnosti
vloženo: 30.9.2015 19:13
autor: Stanislav Hnilica

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

jelínek
jelínek
vloženo: 21.6.2019 16:05
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Chléb dle receptu pana Vlosovského

Opravdová pochoutka
vložil: petra
vloženo: 25.2.2013 14:33
zobrazeno: 2319x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

27.2.2013 13:10 vložil petra
Recept:je moc dobrý a levný ale časově náročný Suroviny:1kg hladké mouky,1lžíce soli a celého kmínu, 3-5středních uvařených brambor,1droždí,1lžička cukru a 7dc vlažné vody Brambory studené nastrouháme na jemno přidáme sůl a kmín,mouku. 2dc vody cukr a droždí dáme kynout na kvásek jak je hotov tak přidáme k ostatním surovinám a vypracujeme těsto. To dáme na40min.kynout. Potom se má na pomoučeném vále rozválet a přeskládat a zas dát kynout.3krát po 40min. já to vždy jen přebouchala.Potom si připravíme pekáč do kterého dáme naolejovaný pečící papír. Těsto na vále vypracujem do tvaru chleba a dáme do pekáče a ještě 1hod. kynout . Já nechala jen půl nebot jsem hned měla plný pekáč.Před vložením do trouby potřem vodou.Trouba se musí předehřát na 200 a potom tam dáme a ještě 20min. takto pečem potom snížíme na 180 a pečem další 1a půl hod.Je dobré podle zbarvení vrch zakrýt papírem aby se nespálil a ten čas konečného pečení také záleží na troubě,až to prostě nelepí.
27.2.2013 07:55 vložil inga
...jasné Peťa, že môžete recept zverejniť...nie je to žiadne tajomstvo...a som rada, že sa podaril a chutil...:)))
27.2.2013 05:11 vložil milan kozak
Dobry den, muzu Vas poprosit taky o recept.Dekuji Kozak
26.2.2013 09:35 vložil Jiří Břeň
Vypadá opravdu moc dobře,také bych prosil recept děkuji
26.2.2013 07:21 vložil Jaroslav Vlosovský
Jo a nesmím zapomenout na Ingu. Ta mi dala tento vynikající recept na chlebík na vyzkoušení. Skvělá to kuchařka.Inuško díky.
26.2.2013 07:03 vložil Jaroslav Vlosovský
Šikulka Pěťulka.Ode mne velká pochvala.... bodík.. 1****. Vypadá fakt skvěle. Jenom zakousnout do té křupavé kůrčičky.
25.2.2013 19:22 vložil zakelina adamkova
Vypadá moc dobře, můžu poprosit o recept ?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.