17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj jelen z volnosti
Můj jelen z volnosti
vloženo: 30.9.2015 19:13
autor: Stanislav Hnilica

úlovky (svět)

Rusko 2019
Rusko 2019
vloženo: 27.10.2019 04:23
autor: mirojevo

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

*farbiar*
*farbiar*
vloženo: 15.3.2014 16:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243634 fotek (5 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362769 hlasování fotek (46 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Liška

vložil: Josef Vršan
vloženo: 4.2.2016 05:39
zobrazeno: 1356x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

6.2.2016 00:01 vložil jiri rajs
omlouvám se za 5X stejný příspěvek,jsem začátečník na počítači a neumím to vymazat.Prosím udělejte, to někdo za mě,děkuji.
6.2.2016 00:00 vložil jiri rajs
omlouvám se za 5X stejný příspěvek,jsem začátečník na počítači a neumím to vymazat.Prosím udělejte, to někdo za mě,děkuji.
5.2.2016 23:46 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý táta měl ochočenou lišku,po lese s ním chodila jako pes.Před 15ti léty jsem měl taky ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Je to nádherná fotka.1++++++++++++++++++
5.2.2016 23:42 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý táta měl ochočenou lišku,po lese s ním chodila jako pes.Před 15ti léty jsem měl taky ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Je to nádherná fotka.1++++++++++++++++++
5.2.2016 23:41 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý táta měl ochočenou lišku,po lese s ním chodila jako pes.Před 15ti léty jsem měl taky ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Je to nádherná fotka.1++++++++++++++++++
5.2.2016 23:34 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý,měli jsme ochočenou lišku,s tátou chodila po lese jako pes.Před 15ti lety jsem měl sám ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Snímek je nádherný.1+++++++++++++++++
5.2.2016 23:33 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý,měli jsme ochočenou lišku,s tátou chodila po lese jako pes.Před 15ti lety jsem měl sám ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Snímek je nádherný.1+++++++++++++++++
4.2.2016 20:43 vložil Radek Dlouhý
Super snímek. 1***
4.2.2016 19:43 vložil Vlasta Szokeová
Krásný 1***
4.2.2016 19:23 vložil marie stanikova
..1+++++...
4.2.2016 18:16 vložil Václav Boxan
1**
4.2.2016 17:42 vložil Lubomír Prokeš
1****
4.2.2016 17:16 vložil Jiří Lengyel,starší
Nádhera !!!
4.2.2016 13:45 vložil Jiří Zábran
Tak to je fotečka, stojí jak modelka .1*****
4.2.2016 05:49 vložil Jaroslav Vlosovský
1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.