17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zřejmě nejširší muflon na světě
Zřejmě nejširší muflon na světě
vloženo: 19.3.2015 11:25
autor: chasse

úlovky (svět)

Karpatské jelene z maďarsko-ukrajinskej hranice
Karpatské jelene z maďarsko-ukrajinskej hranice
vloženo: 18.9.2015 07:34
autor: NH

trofeje

Jelen ze včerejších úlovků
Jelen ze včerejších úlovků
vloženo: 3.11.2015 08:24
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Už by měl shodit
Už by měl shodit
vloženo: 11.3.2015 07:42
autor: Děda z lesa

zbraně

Kulový troják Merkel
Kulový troják Merkel
vloženo: 6.1.2019 03:40
autor: jan chadt

fotopast

...
...
vloženo: 26.2.2018 17:48
autor: Michal Sedlář

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363211 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Diana nadělovala !!!

V sobotu 12.1.2013 jsem byl na společném lovu u kamaráda v krásném prostředí Křivoklátských lesů. Na fotografii je výsledek mého úspěchu v první leči, byl to nezapomenutelný zážitek, na který jistě budu vzpomínat celý život.
vložil: Karel Štěrba
vloženo: 18.1.2013 16:26
zobrazeno: 3469x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

21.1.2013 08:25 vložil Petr Bárta
Lovu zdar Karle, tak tohle se ti už nikdy nepovede.
20.1.2013 18:46 vložil Tomáš Fuchs
Lovu zdar, ulovit tři lišky na naháňce a ještě kulovnicí, to se jen tak nevidí!
20.1.2013 14:29 vložil Pavel Vejvodič
Lovu Zdar.
20.1.2013 09:58 vložil Michael Brož
Klobouk dolů..Lovu zdar!
19.1.2013 17:16 vložil Milda Hájek
Jako OldShaterhand:o))....smekám klobouk a velké lovu zdar
19.1.2013 17:12 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
19.1.2013 11:52 vložil Jiří Zábran
Smekám a lovu zdar.
19.1.2013 09:14 vložil Pavel Štěrba
Tak to je něco!!!! Karle Štěrbo, 6x LOVU ZDAR Vám přeje Pavel Štěrba.
19.1.2013 07:12 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar!Tohle se často nepovede ani za celou naháňku.
19.1.2013 06:48 vložil Josef Vršan
Lovu zdar -to chce umět dobře střílet a ještě trochu toho štěstíčka - když se daří, tak se daří.
19.1.2013 06:39 vložil milan myska
tak to jste fakt frajer!!!tri lišky na nahance,to je nádhera:)
19.1.2013 02:01 vložil Jan Horáček
To jseš vážně výborný střelec. Zvláště vzhledem k tomu, že ten puškohled moc naháňkově nevypadá. Lovu zdar!
18.1.2013 21:33 vložil František Mlčoch
LOVU ZDAR!PARÁDA...
18.1.2013 20:20 vložil Václav Cibulka
Lovu Zdar ! Gratuluji a smekám.
18.1.2013 19:39 vložil pepa
Lovu zdar.
18.1.2013 19:30 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! To už chce fakt umět střílet.
18.1.2013 19:02 vložil Jaroslav Dostál
Smekám. Lovu zdar.
18.1.2013 18:46 vložil Pavel Procházka
Lovu zdar, když se daří, tak se daří. 1*
18.1.2013 18:08 vložil Karel Štěrba
Pro pana Petra Novotného, prasata a jednu lišku jsem ulovil jednou ranou, na druhou lišku jsem střílel rany dvě a třetí jsem dohnal až na ránu třetí.
18.1.2013 17:43 vložil Petr Novotný
Upřimné Lovu zdar a smekám před střeleckým uměním. Ps Kolik ran jste střílel.
18.1.2013 17:33 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
18.1.2013 16:55 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!!
18.1.2013 16:48 vložil Lukáš z lesa
Upřimně lovu zdar !!! to se musel pěkně prodražit večer v hospodě :D
18.1.2013 16:46 vložil Lukáš Vápeník
Lovu zdar! Fotka před Emilovnou.
18.1.2013 16:39 vložil Bohumír Petříček
LOVU ZDAR! 1***
18.1.2013 16:37 vložil Zdeněk Cedidla
Ano tak to je paráda.To se poštěstí opravdu jednou za život. Upřímné LOVU ZDAR!!!
18.1.2013 16:28 vložil Blanka Klatovská
Tak to se Vám opravdu zadařilo.Upřímné LOVU ZDAR.
18.1.2013 16:28 vložil Daniel Vyoral
Lovu zdar. To už musí někdo umět ;).

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.