17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Miláček
Miláček
vloženo: 13.9.2015 13:04
autor: Václav Hlaváček

úlovky (svět)

Na skok za hranice Čr
Na skok za hranice Čr
vloženo: 4.11.2020 19:40
autor: Martin Saifrt

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:51
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

Opatrná
Opatrná
vloženo: 5.6.2016 15:04
autor: Kamil Špaček

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 28.2.2015 11:40
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 23 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Až se zima zeptá...

vložil: Jakub Skokan
vloženo: 30.8.2019 19:12
zobrazeno: 4633x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

10.10.2019 22:02 vložil Jan Horáček
No, je to samozřejmě věc názoru. Ale praxe je praxe. Myslivosti zdar.
30.9.2019 16:44 vložil Lubomír Černý
Mně se naopak líbí.Netroufnu si z fota vůbec odhadovat,jaké jsou mezery mezi žebřinami,ale vím,že když jsou daleko od sebe,vytahají všechno na zem,dělám je vždy ta nějak na pěst od sebe.Pokud začnou brát,tak si to vytahají,žádný problém.A též dávám raději po malém množství,raději vždy přinesu pytel čerstvého sena.Podotýkám,že mě nechodí ke krmelcům více jak 5kusů srnčího(lesy).A zadní strana zakrytá?Dobrá věc,postaví se proti převládajícím větrům,pomáhá seno udržet jakž takž v suchu.
13.9.2019 16:34 vložil Jakub Skokan
Dobrý den pane Horáček, kazatelna je již i natřená. A co se týká toho krmelce.... doporučení pana Pavla Scherera... nehodlám se zabývat zájmovým chovem, jako on. Zvěř má být v lese a ne v ohradě. Je to do honitby, kde je hlavně černá zvěř. Srnčí sebere akorát obilnou směsku a jakoukoli travinu vezme až je všude po kolena sněhu. A to už musí být. Proto tam je hlavně zásobník sypké krmivo. A ten je kvůli černé trošku pevnější. Tak Myslivosti zdar!
9.9.2019 21:33 vložil Jan Horáček
Kazatelna vypadá velice pěkně a krmelec taky. Praktičnost krmelce je ale pochybná. Přístup ke krmelci jen z jedné strany, k tomu ty sloupky podpírající stříšku..., tam když se "usadí" jeden nesnášenlivý kus, tak ostatní členové tlupy budou jen dlouhé minuty chodit kolem a čekat, až se uvolní místo. Taky prostor na objemové krmivo je velmi malý. Tam se nevejdou ani ti větší hrsti jetele, či vojtěšky. A co teprve mezery mezi žebřinami. Znáš doporučení Pavla Scherera? Myslivosti zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.