17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Letošní říje - Maďarsko
Letošní říje - Maďarsko
vloženo: 3.10.2018 00:42
autor: Tomáš Kraus

trofeje

Včerejší srnec
Včerejší srnec
vloženo: 12.7.2019 20:01
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

Jubilejní 1.000 fotografie
Jubilejní 1.000 fotografie
vloženo: 27.9.2014 08:26
autor: Děda z lesa

zbraně

Kulový troják Merkel
Kulový troják Merkel
vloženo: 6.1.2019 03:40
autor: jan chadt

fotopast

pastier
pastier
vloženo: 16.11.2012 17:15
autor: ivan

myslivecké umění

.fousek..
.fousek..
vloženo: 18.1.2014 10:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760967 komentářů fotek (13 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362779 hlasování fotek (56 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

jak to je s drobnou zvěří

Včera ráno jsme se s kolegou vypravili na hřivnáče,holubi moc nelítali ale ráno bylo krásné do doby kdy se k nám přihnal chrt který štval zajíce.Moje reakce řádového myslivce byla taková že ve chvíli kdy probíhali kolem cca 30m.jsem vystřelil do vzduchu,výsledek nula pes hnal zajíce asi dalších 30m. a pak ho strhnul.Já jsem zastavil po větší námaze majitele psa který prchal vysvětloval mi že jeho pes v žádném případě zajíce nedožene a že jsem ho střelil já,na to jsem mu řekl že zajíce předáme veterináři který to jednoduše zjistí.To čím nás dotyčný pak napadal nechám na jindy...P.S. v této lokalitě je to běžná záležitost a policie?Stačí zavolat hned jsme tam...Celá akce trvala asi 3minuty,tak rychlí fakt nejsou.Foto zajíce je z června nemohl jsem ani fotit tak LOVU LESU...
vložil: Martin Pavlíček
vloženo: 14.8.2011 14:27
zobrazeno: 2419x
hodnocení: 2 hlasů



Komentáře:

15.8.2011 20:00 vložil Martin Keller
Pánové byl jsem u toho no co si ten kokos,,majitel psa,,ještě chtěl vycucat z palce.No naštěstí jsme ho umlčeli jedna dvě.Ale jak říkáte krom myslivecké stráže nenaděláme nic.Jak bude čas vložím i fotečku zajíce.
15.8.2011 10:35 vložil Josef Malaník
Pardon Jakub.
15.8.2011 10:35 vložil Josef Malaník
Na tohle je opravdu jen myslivecká stráž. Psa zastřelit a majiteli vyfackovat, jak píše Milan.
14.8.2011 19:12 vložil Milan Flora
Je to hrůza, co si dneska lidi dovolí. U nás v dědině je psí výcviklový útulek. Každy den jsou psi na přeskáčku venčeni děckama ze vsi za padesát korun na hodinu a psa, tak vodi třeba i tři, čtyři zároveň. Dědina dosran... a zvěř v polích a v lesích kolem dědiny proplašená. Na obecním úřadě zavírají oči a nechtějí to řešit. Kam to spěje, jdeš po dědině a do lesa a máš strach, abys nešlápl do psího hov.... To je úroveň!!! a není na to metr.
14.8.2011 18:14 vložil jakub tůma
Jen být mylivecká stráž psa střelit u zajíze a byl by klid!!!!!!!A majiteli nafackovat!!!!!!!!!!
14.8.2011 17:37 vložil Jiří Lengyel,starší
Holá dnešní skutečnost...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.