17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

životní srnec
životní srnec
vloženo: 7.6.2013 22:03
autor: Milan Bandik

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

rys
rys
vloženo: 6.2.2019 15:51
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

najnovšia práca
najnovšia práca
vloženo: 16.1.2016 18:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Opet pod Bezdezem

Ale bylo to smutne.Devastace probiha rychle a dukladne.:-(
vložil: Mike Hammer
vloženo: 16.9.2012 20:45
zobrazeno: 2023x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

24.9.2012 20:45 vložil Jakub Hušek
Tak to jsem tedy v šok!. Ač na Bezděz z naší honitby vidím, vůbec jsem nevěděl, že se tam něco takového děje. V naší honitbě také z evropských fondů postavili sjezdovku, bobovou dráhu a další opičárny. A to vše v místech, kde byl rajský klid. Ulovil jsem tam svého prvního srnce i divočáka a chodil se tam každé jaro kochat tahem sluk. Jak bylo řečeno v jednom hezkém českém filmu "Báječná léta pod psa"- "Soudruzi, on ten kapitalismus opravdu není žádnej med!" Myslím, že kdyby lidi věděli, kam naše zem dojde za několik let, tak hlasitě by těmi klíči nezvonili. Je to hnus! Myslíme si, že jsem pány tvorstva a moc se rozpínáme, ale ona nám to příroda jednou vrátí a to budeme koukat, co dokáže. Už nás několikrát varovala, že když bude chtít, sr.t se s námi nebude -povodně, sněhové a větrné kalamity atp.
22.9.2012 22:26 vložil Jiří Lengyel,starší
Ba,ba,je z toho smutno......(Na to jsme čekali 20let)
17.9.2012 20:42 vložil Skrofa
A k té devastaci: Krajina, která nevydělává těžké peníze dnes nikoho nezajímá :-( Dnes prostě frčí nepřehlédnutelné lány kukuřice, lesy, které lze vytěžit harvestorem, louky plné fotovoltajek, golfová hřiště, sjezdovky a kdo ví co ještě.
17.9.2012 20:26 vložil Skrofa
Konečně vidíme celou zálesáckou rodinku ;-)
17.9.2012 14:29 vložil R V
Miku, to je ČESKÁ REPUBLIKA!!!!! Jeden lotr větší než druhý! Těch dobrých lidí je už jako šafránu...
17.9.2012 13:28 vložil Mike Hammer
Ty nadherne lesy.Je to byvaly vojensky prostor.A ted se tam stavi hotel s 60 m vysokym kopcem na sankovani (!!!!),uz jsou vyasfaltovane drahy pro cyklisty a bruslare,ale tak uzke,ze nemohou jet dva vedle sebe,ma tam byt golf.A vse se stavi opet v lese a ne tam,kde byly vojenske stavby.I kdyz po zavreni Ratha se to ma snad zakonzervovat. Zije tam spousta vzacnych zivocichu i trav. Jeste je tam povolena Polakum zavodni draha pro soutezaky atd.,atd.
17.9.2012 13:07 vložil Ondřej Procházka
Taky by mě zajímalo co se devastuje.
17.9.2012 12:34 vložil Jakub Hušek
Mohu se zeptat - devastace čeho?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.