Vyhledávání
Přihlášení
Nejlepší fotografie

Třetí věkovka
vloženo: 29.5.2026 07:16
autor: Josef Kouba
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2012
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2013
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2014
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2015
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2016
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2017
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2018
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2019
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2020
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2021
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2022
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2023
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2024
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2025
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2026
Fotografie
- úlovky (ČR, SR) (17525)
- úlovky (svět) (2339)
- trofeje (4708)
- historie (3866)
- zvěř v přírodě (43748) (2 dnes)
- zvěř v zajetí (3730)
- příroda (40392)
- lovecké výstavy (1575)
- lovecký pes (13620)
- zbraně (2660)
- lidé (4701)
- fotopast (16340)
- myslivecké umění (4926)
- myslivecký interiér (467)
- shozy (jelení, srnčí atd.) (7263)
- ptactvo v přírodě (21279) (1 dnes)
- hmyz v přírodě (7901)
- obojživelníci a plazi (1371)
- květiny a houby (15872)
- myslivecké stavby (3951)
- sokolnictví (511)
- ostatní (24887)
Fotografie desetiletí
úlovky (ČR, SR)

Rok 2012
vloženo: 31.7.2020 18:55
autor: juraj krnan
úlovky (svět)

Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič
trofeje

Kamarádův srnec
vloženo: 6.7.2017 20:35
autor: Blanka Klatovská
zvěř v přírodě

Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan
zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria
fotopast

...
vloženo: 6.10.2019 08:36
autor: Miroslav Svoboda
myslivecké umění

Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
Připomínky a názory
Fotografie
| « novější foto | starší foto » |
Pro Paní Padalíkovou
V r.1959,nebo 196O, byli jsme na exkurzi v lužních lesích na Jižní Moravě A ten lesák mezi námi je moc podobný Vašemu tatínkovi,možná,že je to on.
vložil: jiri rajs
vloženo: 6.2.2020 21:17
zobrazeno: 2489x
hodnocení: 18 hlasů
vloženo: 6.2.2020 21:17
zobrazeno: 2489x
hodnocení: 18 hlasů
Komentáře:
11.2.2020 20:41 vložil Jiří Netík
Jirko, zítra rozešlu kolegům dříve narozeným, snad ho poznají."Napoleona". Cha...cha..
Jirko, zítra rozešlu kolegům dříve narozeným, snad ho poznají."Napoleona". Cha...cha..
10.2.2020 21:13 vložil jiri rajs
Jiří,můžeš dumat dál,Ing. Kučera je v civilu.Ten v uniformě bude někdo z Vašeho personálu.Jiří....hledej,určitě jej najdeš ve svých fotkách
Jiří,můžeš dumat dál,Ing. Kučera je v civilu.Ten v uniformě bude někdo z Vašeho personálu.Jiří....hledej,určitě jej najdeš ve svých fotkách
10.2.2020 20:56 vložil Jiří Netík
To jsem rád, že se to vyjasnilo. Pořád jsem dumal, kdo by to mohl být.
To jsem rád, že se to vyjasnilo. Pořád jsem dumal, kdo by to mohl být.
10.2.2020 20:40 vložil jiri rajs
Ano,je to Ing.Vl.Kučera,učil nás ochranu lesa.
Ano,je to Ing.Vl.Kučera,učil nás ochranu lesa.
10.2.2020 19:59 vložil Ellhenický Petr
I já jsem válčil s panem profesorem Kučerou"Komárem", ale dodnes si pamatuji, co do nás natlouk. To byla ještě garda starých profesorů.
I já jsem válčil s panem profesorem Kučerou"Komárem", ale dodnes si pamatuji, co do nás natlouk. To byla ještě garda starých profesorů.
9.2.2020 11:20 vložil Vojtěch Kurfirst
Je druhý zprava ing. Vlastimil Kučera? Učil mě v Písku v letech 1970-1974.
Je druhý zprava ing. Vlastimil Kučera? Učil mě v Písku v letech 1970-1974.
7.2.2020 22:45 vložil jiri rajs
Jiří,není,to je nějaký kolega tatínka paní Padalíkové.
Jiří,není,to je nějaký kolega tatínka paní Padalíkové.
7.2.2020 20:48 vložil Jiří Netík
Jirko, ten druhý lesník v uniformě je profesor? 1****
Jirko, ten druhý lesník v uniformě je profesor? 1****
7.2.2020 20:48 vložil Jiří Netík
Jirko, ten druhý lesník v uniformě je profesor? 1****
Jirko, ten druhý lesník v uniformě je profesor? 1****
7.2.2020 18:37 vložil jiri rajs
To jsem rád Paní Padalíková,že jsem Vám udělal radost.Já na fotkách moc nejsem,protože já jsem měl pořád aparát v ruce a fotil jsem vše,co se dalo
To jsem rád Paní Padalíková,že jsem Vám udělal radost.Já na fotkách moc nejsem,protože já jsem měl pořád aparát v ruce a fotil jsem vše,co se dalo
6.2.2020 22:31 vložil Jindřiška Padalíková
A vy jste který mladý student?
A vy jste který mladý student?
6.2.2020 22:22 vložil Jindřiška Padalíková
Ano, je to tatínek ! Děkujíííí, pane Rajsi, udělal jste mně velkou radost. Fotky jsem si stáhla.
Ano, je to tatínek ! Děkujíííí, pane Rajsi, udělal jste mně velkou radost. Fotky jsem si stáhla.
Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.









