17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk 2019
Daněk 2019
vloženo: 14.11.2019 13:58
autor: H.J.

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

Detail dnešního srnce.
Detail dnešního srnce.
vloženo: 2.7.2017 10:03
autor: Milan Ječný

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší večerní tah

Včerejší vydařený tah začal v 6 hodin. Sotva jsme dorazili na stanoviště padly první dvě rány a rybník začal ožívat. Začali se zvedat první kachny, poté se zvedlo větší okolo 100 kachen a snimi i husy. Celé hejno šlo krásně od nás. Táta dal dvě rány. Jedna husa značila zásah, tak jsme koukali pouze po ní. Několik metrů letěla s hejnem, ale pak se začala oddělovat udělala dvě kola přes rybník a pak začala padat k blízkému lesu. Vzal jsem psa a šli jsme dohledávat. Husa ležela na kraji lesa. Byl jsem zvědav i když zkušený 7 letý pes, jak si poradí s aportem husy poprvé vživotě a nezklamal. Živou husu s prostřeleným křídlem aportoval bez problémů. Pak jsme se vrátili. Já jsem se podíval na hladinu a zdálo se, že tam je další husa, ale nebyl jsem si jistý, jelikož "to" vypadalo na vodní hladině jako obrovský balvan. Vzal jsem psa a poslal jsem ho pro "to neznámé". Pes k tomu doplaval bylo to zhruba 100 metrů od břehu, ale neaportoval to, sebral se a hledal dál na hladině a postupně se přesunul do rákosí. Vůbec se mi to nezdálo, tak jsem psa přivolal zpět a poslal ho pro "to" znovu. Vítr to mezitím přivál a kousek blíže. Pes k "tomu" doplaval a přinesl mi to. Byla to pořádná husa. Houser. Doteď jsem nepochopil, že tam tu husu nechal a šel hledat něco jiného. Asi se zalekl velikosti. Táta měl velkou radost a já snad ještě větší. Byl to krásný zážitek.
vložil: Aleš j.
vloženo: 23.9.2012 19:10
zobrazeno: 3429x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

24.9.2012 20:10 vložil Anna Marková
Určitě ano))vždyť nakonec tu husu donesl...příště to určitě bude napoprvé))
24.9.2012 19:07 vložil Aleš j.
Jan Placek-Máte pravdu. Je to nádhera. Mě bohatě stačí, když u nás zahnízdují a vyvadějí mladé vzít si foťák, dalekohled a jít fotit a pozorovat je. Paní Marková děkuji za pochvalu psíka, ale za to, co udělal, nevím jestli si toto označení zaslouží:)
24.9.2012 18:20 vložil Anna Marková
Roník je Pan Pes))
24.9.2012 06:20 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
23.9.2012 20:17 vložil Plaček Jan
Jo LOVU ZDAR taky mám krásné zážitky z husami
23.9.2012 19:57 vložil Josef
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.