17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen k padesátinám
Jelen k padesátinám
vloženo: 3.4.2014 06:54
autor: Václav Hlaváček

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

srnec 2014
srnec 2014
vloženo: 23.5.2015 07:09
autor: Jiří Zoller

zvěř v přírodě

Že by chrutí ?
Že by chrutí ?
vloženo: 6.2.2015 08:50
autor: Děda z lesa

zbraně

Trochu jiný tesák
Trochu jiný tesák
vloženo: 28.10.2019 21:35
autor: Karel Obrtál

fotopast

čuník
čuník
vloženo: 8.6.2013 08:13
autor: micinka

myslivecké umění

Glejt na krále honu
Glejt na krále honu
vloženo: 12.11.2017 08:23
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Škodí nebo ne?? To je otázka...

Rozhodně to moc dobře nevypadá..
vložil: Miroslav Petrla
vloženo: 6.5.2011 19:38
zobrazeno: 1937x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

12.5.2011 16:42 vložil Tonda Seman
asi tak...:/
8.5.2011 20:52 vložil Petr Roth
Nejhorší na tom je, že z těchto druhů energií se žádná energie nevyužívá. Je to jen další tunel našich zákonodárců a jejich kamarádů. Největší vlastníci těchto elektráren jsou právníci a Kyperské společnosti. Nehledě na totální likvidaci krajiny, která je již rozdrobená nesmyslnou zástavbou montážních hal, satelitních městeček, apod. Prostě jsme zaprodali naši krásnou zemi, škoda. Nejvíce je mě líto budoucí generaci, která po nás zdědí zničenou a rozprodanou krajinu, plnou takových ohavností, které budeme na své náklady likvidovat.
7.5.2011 22:46 vložil Skrofa
Přesně jak píšou kolegové podemnou. Fotovoltaiky jsou možná ještě horší. U nás s nimi zastavěli celou louku, takže to hyzdí krajinu a navíc je to oplocené, takže zvěři zase ubyl kousek prostoru pro život. GRRRRRRRRRRR
7.5.2011 20:09 vložil Miroslav Petrla
o slunečních hrůzách zapříčiněných "nenažraností" a vychc....." českého národa se raději ani nebavím... jak řekl jeden kreslíř humoru.."pane Bože, Dej ať je nad celou Českou republikou silné krupobití...."
6.5.2011 22:50 vložil Arnošt Bárta
U nás máme v honitbě sluneční elektrárnu - 7 ha a je to hnus. Zrovna ta nejúrodnější půda, uprostřed honitby. Bez elektřiny se sice neobejdeme, ale bez těhle kolektorů a vrtulí určitě. Ty nás nevytrhnou. Když je EU blbá a ještě to dotuje, tak co se dá dělat. Zřejmě soudruzi nepočítali s šikovností a rychlostí práce čechů, kteří toho hned náležitě využili.
6.5.2011 22:25 vložil Tonda Seman
užčitě!také souhlasím s tvrzením pana Procházky!.....lepší je nebejt ničeho....ale cokak se dneska něco bez tý elektřiny obejde?...:/
6.5.2011 21:05 vložil Jan Procházka
Lepší tohle než ty odporné sluneční kolektory které zabírají ornou půdu a životní prostor pro zvěř.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.