17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj jelen z letošní říje
Můj jelen z letošní říje
vloženo: 25.9.2019 11:19
autor: Michal Klouda

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Zetky se nám sešly.
Zetky se nám sešly.
vloženo: 19.6.2012 15:37
autor: Petr Waclawek

fotopast

okolo polnoci-to je jeho čas.....
okolo polnoci-to je jeho čas.....
vloženo: 10.12.2019 13:23
autor: pali1

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363199 hlasování fotek (20 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

sanitární I.

Již několik dní jsem obeznávala tohoto srnce cestou do školky s mým synem. Chdil kolem cesty, a když jsem kdykoliv zastavila a sledovala ho, jen se na mě díval a ani neměl zájem se otočit a někam rychle zmizet. Dokonce i když jsem jela pomalu a on zrovna šel, tak jsme se navzájem doprovázeli tak 5m od sebe, ale neexistovalo vystoupit z auta - to už se mu nelíbilo a odskákal pryč. Srnec ještě nebyl úplně vytlučený, ale zřejmě z toho důvodu, že ho to muselo pořádně bolet! Byl i velmi vyhublý. A tak nastal čas a já vyrazila... Již jednou jsem ho skusila našoulat, ale on mě navětřil a schoval se v lese, kde jsme se stejně potkali pohledem, ale stačilo udělat krok a byl pryč. A tak jsem se rozhodla, že budu muset jet autem. Dojela jsem na místo, odkud jsem si ho ještě jednou řádně obeznala , opřela jsem se o strom a zamířila. Zůstal v ohni. Doma jsem si změřila vzdálenost a zjistila jsem, že to bylo na 155m. Sv. Diana i sv. Hubert stáli při mě! Lovu zdar!
vložil: Zuzana Vavrečková
vloženo: 20.5.2015 10:48
zobrazeno: 5055x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

16.10.2015 16:34 vložil Marián Niemiec
Blahoželám k dobrému sanitárnemu odstrelu. Diana svätá nebola, ale bohyňa lovu hej
22.5.2015 09:05 vložil H.J.
Lovu zdar!
21.5.2015 23:13 vložil Jan Horáček
Jardo, díky za uznání. Já velmi oceňuji slova Zuzany. Taková se tady moc nenosí. Lovu zdar všem dobrým a čestným myslivcům.
21.5.2015 07:49 vložil Zuzana Vavrečková
Slibuji, že prostuduji! Omlouvám se...
21.5.2015 05:48 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar....Honzo jsi precizní učitel,i když ne všichnito ocení.
21.5.2015 05:46 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
20.5.2015 23:10 vložil Jan Horáček
Dobrý lov Zuzano. Jen tu mysliveckou mluvu trochu poštuduj. Mluvit o srnci, že šel, schoval se, odskákal, díval se..., to poněkud tahá za uši. Lovu zdar.
20.5.2015 21:54 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR,Zuzi!!!!!
20.5.2015 19:30 vložil Stanislav Mokrý
Lovu zdar! Jsi se Zuzko teda rozlovila!! :)
20.5.2015 17:46 vložil Zuzka a Miloš
Lovu zdar! 1*** za ukončené trápení.
20.5.2015 13:27 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
20.5.2015 12:04 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.