17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Môj tohotoročný
Môj tohotoročný
vloženo: 6.10.2016 21:21
autor: Igor Málik

úlovky (svět)

Parochniar
Parochniar
vloženo: 8.5.2017 11:46
autor: NH

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

diviak
diviak
vloženo: 21.3.2018 21:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Trochu loveckého štěstí 2

váha: 68 kg
věk: 8 let

Bachyně stáří 8+ ulovena 19.11.2012 na večerní čekané. Tato bachyně přišla ještě s dvěma lončáky.
vložil: Martin Staník
vloženo: 26.1.2013 00:58
zobrazeno: 5512x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

26.1.2013 19:31 vložil Radek Chadim
A co vedlo k rozhodnutí ulovit právě tuto bachyni? Věděl jste, jak je stará, byla nejmenší z tlupy nebo zraněná?
26.1.2013 18:54 vložil Václav Boxan
Lovu zdar !
26.1.2013 17:17 vložil Michael Brož
Lovu zdar!1*
26.1.2013 12:23 vložil Michal Baručák
Lovu zdar!!
26.1.2013 11:51 vložil Martin Staník
Páni myslivci jsem rád, že se otevřela tato diskuse a chtěl bych jen podotknout,že pokud lovíte černou zvěř v honitbě kde jsou normované stavy černé zvěře tak se musí lovit kňouři, ale také ve stejném poměru i bachyně.V dnešní době je zapotřebí právě lovit spíše bachyně (mladé a staré) než kňoury, kterých je všude jako šafránu.Je potřeba si uvědomit že poměr pohlaví u černé zvěře musí být ve volnosti právě 1:1 a pokud tohoto stavu nedosáhneme tak se dožijeme právě takovýchto problémů, které dnes s černou zvěří máme.Dejme si ruku na srdce a řekněme si, kolik jste v letošní sezoně viděli kňourů 3 věk. třídy než bachyní.K fotografii jsem ještě chtěl dodat, že je napsáno 8+ ale nikdo vám po tomto roce stáří neřekne přesně kolik má ve skutečnosti roků! A váha 68kg v tomto stáří je velmi nízká a tento kus měl být uloven už mnohem dřív.
26.1.2013 10:09 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.
26.1.2013 09:49 vložil Jindřich Štěpánek
Souhlasím, loví se srny, daněly, laně tak proč ne bachny. Lovu zdar !
26.1.2013 09:05 vložil Pavel Štěrba
Bachně 8 let, žádná škoda. Má zhnít v lese? Lovu zdar
26.1.2013 08:27 vložil Jan Novák
nejlepší zvěřina...
26.1.2013 08:14 vložil mader tomaš
Lovu zdar Martine no když jich je dost a takle staré tak lovit ,ale jinak je to škoda
26.1.2013 06:57 vložil Jiří Malý
Lovu zdar pane Staník,souhlas s panem Urbánkem,při dnešním stavu divočáků je to nutnost,navíc jestli má to stáří jak udáváte,tak je vše v pořádku,ani váhově to není nic moc.
26.1.2013 06:16 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
26.1.2013 04:50 vložil Jiří Hlinka
Lovu zdar. Průlomová fotografie, řekl bych. :) Ovšem, bachny se musí také lovit a to dnes spíše než kńouři.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.