17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

môj najkrajší srnec
môj najkrajší srnec
vloženo: 25.5.2015 09:48
autor: mirojevo

úlovky (svět)

Splněný sen.
Splněný sen.
vloženo: 14.9.2015 08:36
autor: Martin Vaculík

trofeje

Letošní srnci
Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Strom je můj.
Strom je můj.
vloženo: 6.3.2015 08:33
autor: Děda z lesa

zbraně

Belgická Lancasterka ráže 20/70,Na žádost Jana Franka
Belgická Lancasterka ráže 20/70,Na žádost Jana Franka
vloženo: 9.5.2013 21:32
autor: František Mlčoch

fotopast

...
...
vloženo: 13.2.2015 10:38
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jeden z tých lepších

vložil: Ivan Fiačan
vloženo: 7.9.2020 15:17
zobrazeno: 12764x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

12.9.2020 20:49 vložil Limberský Jiří
lovu zdar! prase na háku ještě poberu,ale ta "uniforma" by šla vyměnit.
10.9.2020 10:05 vložil Ivan Fiačan
Pán Tomáš.V noci , štyria chlapi sme dali diviaka na hák a rýchlo zaistili proti dažďu.Okolnosti nás nútili rýchlo konať.Ráno dávať diviaka znova z háka dolu a urobiť vhodnejšiu fotografiu,to asi nie.Jednoducho taká bola situácia. Toto moje posledné vyjadrenie k veci.Ďakujem.Lovu zdar.
9.9.2020 23:07 vložil Jan Horáček
Pravda Tomáši. Lovu zdar.
9.9.2020 18:22 vložil Antonín Polách
Pane Holíčku dávám za 1.
9.9.2020 15:58 vložil tomáš holíček
Ivan, fotka je taková jaká je.Myslím, že když už člověk tu fotku chce udělat, těch pár minut už zase nehraje takovou roli.Ale bylo to vaše rozhodnutí ji sem vložit.A bez příběhu nebo vysvětlení...Nemyslím to zle, jen si myslím, že je to škoda.I pro Vás samotného by pěkná fotka bylo krásnou vzpomínkou na takový úlovek a vše s ním spojené.Pokud jsme se Vás dotkli, tak prepáčtě... Lovu Zdar
9.9.2020 14:07 vložil Ivan Fiačan
Na prezentáciu jednoducho nebol čas.Bola to otázka záchrany diviny.Diviak strelený počas teplej noci,dohľadávka (čakanie 1 hodina na príchod psa) a vytiahnutie z ťažkého terénu,kedy bolo v noci potrebné nájsť pomoc v podobe troch chlapov(ďalšia 1 hodina),transport na vhodné miesto pričom začalo silne pršať,zavesenie na hák a rozrábka počas prehánok.Preto tie čižmy a pracovné oblečenie.Chcel som len ukázať,že išlo o pána diviaka.Ak som vzbudil u vás negatívne emócie poprosím Admin-a nech fotografiu zruší.Nabudúce si zavolám profi fotografa z odboru poľovníctva a oblečiem sa do poľovníckeho gala.A zavolám kafilérku.Lovu zdar.
9.9.2020 09:58 vložil Josef Polívka
Pokud jste ho srazil autem a nejste myslivec, tak tu fotku chápu.. Jinak je to jedna velká ostuda- prezentace úlovku, oblečení, .... Lovu zdar
8.9.2020 13:59 vložil Omar Stodůlka
Lovu zdar!! Fotka katastrofa...
8.9.2020 13:38 vložil Michal Kyselý
Lovu zdar! A plný souhlas s panem Holickem!
8.9.2020 13:37 vložil tomáš holíček
Lovu zdar.Jen škoda prezentace takového úlovku.Zasloužil by lepší...Takto to vypadá jak fotka z Ruska a ne z kraje, kde ctíme tradice a úctu ke zvěři.
8.9.2020 07:58 vložil štefan
Pekne narastený.
8.9.2020 04:03 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
7.9.2020 21:09 vložil Jiří Netík
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.