17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel
Daniel
vloženo: 9.12.2015 19:10
autor: Daniel Pavlík

úlovky (svět)

Srnec
Srnec
vloženo: 25.5.2012 06:18
autor: Josef Vršan

trofeje

Moji letošní srnci
Moji letošní srnci
vloženo: 28.8.2012 06:20
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Že by chrutí ?
Že by chrutí ?
vloženo: 6.2.2015 08:50
autor: Děda z lesa

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

a je to tu !
a je to tu !
vloženo: 23.9.2016 13:15
autor: pali1

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
vloženo: 23.7.2020 21:20
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363169 hlasování fotek (92 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

A je po dovolený

Po dvou našoulaných jelenech za ráno stojím před houštinou odkud bylo slyšet broukání,ale i troubení "pana domácího",je doma,klepu na branku u jeho zahrádky,nic.Tak co, není na co čekat,holinky dolů,navléct druhé tlusté,"šoulací"fusky a šupajdá přes plot do zahrádky a rovnou k němu do "baráčku".A je to tady po 50-70m na mě zírají tři paní domácí.Po asi 3-5 minutách se pomalu rozchází.Jakmile poslední z nich přeskakuje padlý strom,tak z roklinky pod ní vidím jak vyráží do svahu pan domácí,celej nasupělej,že mu berou kramle...stačím jen svým hlasem vydat takový hrubší "hrknutí",jelen zaráží v pohybu a pohledem hledá ,co že to bylo ve tmě houští,já už zároveň jedním okem sleduji paroží,postavu a druhé oko už tlačí kříž do míst ramenního kloubu,vše je neskutečně rychlé 3-4 vteřiny a už se ohnul můj "opuchlej" ukazováček.Do teď jsem byl jak struna a teď praskla.Následuje neskutečný značení jelena 2-2,5m vysoký výskok,dva skoky a znovu taková výška.Tím mi zmizel z očí,slyším lámání,praskot větví na místě a hluboké vydechnutí.Z pokleku se stavím a uvědomuji si blízkost,bylo to tak max.na 30-40m,jsem si jistý přesným zásahem.Jsem uplně klidný a přitom si říkám už nahlas,neskutečný lov.Určitě nejlepší ze všech mých lovů jelenů.
vložil: Patrik Bok
vloženo: 14.10.2011 18:21
zobrazeno: 3837x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

15.10.2011 12:56 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar!! Já jsem se angažoval u té další fotky,začal jsem to prohlížet v protisměru.
15.10.2011 12:56 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar!! Já jsem se angažoval u té další fotky,začal jsem to prohlížet v protisměru.
15.10.2011 12:09 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
15.10.2011 06:17 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrý průběrný jelen,
14.10.2011 21:29 vložil Jiří Lengyel,starší
Hezká fotka,přeji Lovu dar(ale,že by to byl"pan" domácí?)
14.10.2011 21:15 vložil Zbyněk Oliva
Dobrý lovný jelen přeji Lovu zdar!
14.10.2011 20:01 vložil František Zapalač
Přeji lovu zdar !!!
14.10.2011 19:36 vložil Hynek Stejskal
Lovu zdar, Patriku! Mohl bys prosím vložit foto čelisti? Taky bych to netipoval na věk, který uvadíš, spíše bych řekl max. třetí hlava...ale foto může klamat, človk se učí celý život.
14.10.2011 19:21 vložil jirka hanys
To je ale pan jelen.Není ti ho líto.Lovu zdar
14.10.2011 18:39 vložil radek houdek
tak tohle bych nerekl ze je pata hlava! Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.