17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Jelen Polsko
Jelen Polsko
vloženo: 16.2.2012 20:01
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

25.7.

Je něco před 20.hodinou a já vyrážím,jako skoro každý den do revíru.Cestou se rozhoduji o místě kde mám ''vyhlídlého'' slabého srnečka.Přijíždím na místo a vydávám se k asi 300m vzdálené kazatelně.Po chvíli jíž sedím na místě a pozoruji v dáli srnčí.Asi půl hodiny se nic neděje,když najednou ze stráně vychází samotný kus divočáka.Po asi 10 minutovém přesvědčování zjištuji že se jedná o knourka-samotného lončáka.Rozhoduji se o jeho ulovení ale jako by mě slyšel a zachází zpět.Když asi po 5 minutách ve stejném místě vychází 3 lončáci,po krátkém ujištění na nic nečekám ,mířím na jednoho z nich,večerním tichem padne rána a lončák se láme v ohni.Lončák o váze 45 kg.Uloven ráží 7x64 střelivem PTS 10,5g.Děkuji Dianě a Sv.Hubertovi za tento lovecký zážitek!
vložil: Petr Hudeček
vloženo: 28.7.2011 00:12
zobrazeno: 3411x
hodnocení: 29 hlasů



Komentáře:

29.7.2011 10:26 vložil Erika Doležalová
Pěkná prezentace, Lovu zdar.
28.7.2011 23:13 vložil Jiří Lengyel,starší
Ta fotka se povedla,vypadá na metrák-1*
28.7.2011 19:07 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Moc pěkné.
28.7.2011 17:26 vložil crlikk
Gratulace a Lovu zdar!!!
28.7.2011 15:51 vložil Libor Václavek
Lovu zdar,jak jste spokojen s naboji PTS?Hlavně jak poškozují srnčí?Díky
28.7.2011 12:55 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrá prezentace
28.7.2011 11:45 vložil Jan Novák
To co píše René a Jirka a já zde mnohokrát, jde to i bez klacíků a všedlijakých podložek na podpírání, Krásné a tak to má být. Přeji Lovu zdar.
28.7.2011 11:00 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar, Petře!
28.7.2011 08:24 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!Pěkná prezentace a jde to i bez toho aby kus vypadal jako rozplesklá žaba
28.7.2011 08:03 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
28.7.2011 07:43 vložil Jiří Pospíšil
Lovu zdar! Hezká fotka - ukázka toho, že jde prase vyfotit a nemusí se stavět na přední běhy. Za hlas.
28.7.2011 07:30 vložil Přemek Majer
Lovu zdar!!
28.7.2011 07:04 vložil jiří janek
Pěkná prezentace úlovku a záživně popsaný lov,bodík a lovu zdar.
28.7.2011 06:37 vložil Václav Myslivec
Lovu zdar. Pěkný zážitek.
28.7.2011 05:01 vložil Martin Till
Lovu zdar!!1+
28.7.2011 03:22 vložil Martin Keller
Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.