17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rychlé TRIO.
Rychlé TRIO.
vloženo: 6.12.2017 09:36
autor: Daniel Donaťák

úlovky (svět)

Los Kamčatka
Los Kamčatka
vloženo: 30.1.2013 08:10
autor: mirojevo

trofeje

Letitá trofej (1924)
Letitá trofej (1924)
vloženo: 14.2.2020 09:20
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Černá koule
Černá koule
vloženo: 7.2.2018 09:49
autor: Děda z lesa

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

Lynx lynx u Kautského
Lynx lynx u Kautského
vloženo: 15.7.2017 21:15
autor: František Bukovský

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 27.2.2018 18:54
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (0 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761007 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362980 hlasování fotek (10 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Môj jeleň 27.8.2012

váha: 120 kg
věk: 9 let

vložil: juraj sukenik
vloženo: 30.8.2012 19:00
zobrazeno: 5152x
hodnocení: 33 hlasů



Komentáře:

3.11.2013 22:48 vložil Peter Staňo
krásny jelen az na tie zavistlive komentare od panov dokonalych
3.11.2013 22:46 vložil Peter Staňo
krásny jelen az na tie zavistlive komentare od panov dokonalych
2.9.2012 22:49 vložil Jan Horáček
Pánové, nemám nic proti jelenovi, ani proti tomu jak je nafocen. V této poloze zhasnul - je to dokumentační foto. Proč ale opírat takto nemožně flintu do paroží a fotit to, to mi hlava opravdu nebere. Vždyť to vypadá, že flinta je tam opřená proto, aby neležela v trávě. To je nějaká úcta? To je pocta ulovené zvěři? Úctou a tradicemi se to tady jen hemží, ale skutečnost je často jiná. Z paroží zhaslého jelena si lovec udělá věšák na flintu. Paráda!
1.9.2012 16:52 vložil juraj sukenik
Ďakujem za komentáre lovu zdar!
1.9.2012 16:05 vložil Petr Mareš
Plně souhlasím s Martinem Honnerem, v tom že je tu spousta rejpalů. Myslím že tahle fotka (momentka) plně vystihuje atmosféru lovu..."král je mrtev, ať žije král"... Lovi přeji Lovu Zdar.
1.9.2012 12:56 vložil Klein Karel
Přeji lovu zdar, pěkná trofej,jak zhasl tak je focen, hezká fotka.
1.9.2012 10:01 vložil Vašek Surman
Lovci LOVU ZDAR!!! Horáčkovi - pane až tady v ůlovkách bude Vaše fotka, to teprv nebude trapný omyl a šťastný lovec dostane spousty hlasů i za špatné foto.............
31.8.2012 20:37 vložil Martin Honner
tak příště je třeba říct kord královské zvěři jak ma padat a zbran radši neukazovat nebot určitým lidem to tu vadí (nejsem lovec ale některý z vás bych nakopal do p.....)nic bych sem nedával jste rypáci
31.8.2012 20:05 vložil juraj sukenik
páni jeleň takto zhasol je to autentické
31.8.2012 19:49 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar! Trofej dobrá, ale každé zvěři a o královské ani nemluvě, by slušel více pravý bok!
31.8.2012 16:08 vložil Jan Horáček
Lovu zdar! Ta flinta zaklíněná v paroží je trapný omyl.
31.8.2012 09:46 vložil Honza Honzík
Přeji lovu zdar. Parádní Jelen. Honza Honzík
31.8.2012 09:40 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
31.8.2012 06:37 vložil Petr Bromek
lovu zdar!
30.8.2012 21:41 vložil Ivan Procházka
Dobrý,LOVU ZDAR,.
30.8.2012 20:56 vložil pepa
LOvu zdar.Pěknej jelen.
30.8.2012 19:12 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar k sousedům!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.