17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk
Daněk
vloženo: 7.11.2012 14:41
autor: Vlastimil Platil

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Srnec k padesátce...
Srnec k padesátce...
vloženo: 28.6.2014 00:23
autor: František Mlčoch

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

jelínek
jelínek
vloženo: 21.6.2019 16:05
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

Rytina
Rytina
vloženo: 5.1.2018 16:03
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363054 hlasování fotek (11 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nedělní vycházka.....

vložil: Milan Švanda
vloženo: 5.12.2021 20:16
zobrazeno: 40046x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

15.12.2021 18:16 vložil Michal Conkar
Pán Horáček, ani v Čechách sa to tak neberie.
14.12.2021 23:18 vložil Jan Horáček
No, jak říkám. Na Slovensku se to tak nebere.
14.12.2021 06:19 vložil Ellhenický Petr
Lovu zdar. Jinak Honzík Horáčků byl rejpl již od mala a koukám, že mu to zůstalo. Nic ve zlém.
12.12.2021 11:08 vložil Michal Conkar
"U nás v Čechách hledíme na tradice mnohem vážněji, dbáme na ně a na nedostatky upozorňujeme, aby se neopakovaly." Pán Horáček, vidím to na mnohých fotkách, ako vážne to berie väčšina. A kritika nepodstatných maličkostí od niekoľkých fanatických "posledných Mohykánov" je asi taká účinná, ako pokus omietnuť stenu suchým hrachom. Ja osobne som taký drzý, že keď mi sprievodca ponúkne neprimerane veľký úlomok (u nás zálomok), tak ho jednoducho skrátim a sprievodcovi venujem zvyšok. Ale druh a veľkosť posledného hryzu, ak ho nedávam ja, ponechávam plne na uvážení sprievodcu a nekomentujem ho.
8.12.2021 18:25 vložil Aleš Hendrych
Lovu zdar!
7.12.2021 22:10 vložil Jan Horáček
Oproti větvím okolo výřadu, jsou to, pravda, větvičky. Avšak nehodné posledního hryzu - tj. cca velikosti dlaně, přesněji třívýhonkové. Ale na Slovensku se to tak nebere. U nás v Čechách hledíme na tradice mnohem vážněji, dbáme na ně a na nedostatky upozorňujeme, aby se neopakovaly. Poslední hryz je nezbytný, leč nenápadný symbol. Cožpak by si to sele v popředí "uhryzlo" takovou větev? To je výsměch a parodie na tradice, Michale. Není to zveličování a už vůbec ne rýpání. Je to jen upozornění. Myslivosti zdar.
7.12.2021 18:38 vložil Michal Conkar
Lovu zdar! Pán Horáček, vetve sú okolo výradu, posledný hryz sú skôr malé vetvičky. Netreba zveličovať a zbytočne rýpať.
6.12.2021 14:36 vložil Jiří Cikryt
Lovu Zdar!
6.12.2021 06:43 vložil Josef Vršan
Lovu zdar vydařená vycházka
6.12.2021 05:04 vložil Roman Macho
Lovu zdar...
6.12.2021 04:53 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
5.12.2021 21:39 vložil Jan Horáček
Dobrý lov. Ale ten poslední hryz se několikanásobně nepovedl. Jsou to spíše větve. Lovu zdar.
5.12.2021 20:40 vložil Milan Jirmann
LOVU ZDAR!!!
5.12.2021 20:19 vložil Jiří Netík
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.