17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Přání
Přání
vloženo: 9.5.2012 16:50
autor: Vojtěch Molnár

úlovky (svět)

Raritné zlato
Raritné zlato
vloženo: 3.5.2017 08:37
autor: NH

trofeje

Nezapomenutelné ráno
Nezapomenutelné ráno
vloženo: 24.7.2020 20:46
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

sv.Hubert
sv.Hubert
vloženo: 23.4.2020 13:24
autor: Carpin
Statistika
  • 243694 fotek (0 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363079 hlasování fotek (2 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec z pod šípkového keře...

vložil: Jagdforest
vloženo: 6.1.2011 17:51
zobrazeno: 3655x
hodnocení: 46 hlasů



Komentáře:

7.1.2011 11:40 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Nechci se hádat s panem Hampejsem ale tento srnec přeci není průběrný. Podle lovce měl 6 let a tudíž srnec ve 3.VT a v této třídě lovný. U nás třeba srnci v šesti letech jdou rapidně dolů. Já si myslím, že za závistivce by Vás nikdo neoznačoval jen vyjadřujete svůj názor a to je dobře hlavně ať se to obejde bez urážek a bude dobře.
7.1.2011 10:36 vložil Hubert
Zadní výsady nic neříkají, ale určitě jsou delší než 4cm, nebudu se zase pouštět do marné diskuze, kde bych byl označován za závistivce apod. Popřál sem lovu zdar, průběrný srnec vypadá úplně jinak.
7.1.2011 02:57 vložil Martin Vojtěch
Já souhlasím s Vojtou. Srnce předsi chováme i lovíme pro trofej a nač čekat až půjde zpátky? V šesti letech není co řešit a takového srnce bych ulovil také, i když šseteráky nerad lovím, tohle je extra trofej! Takže lovu zdar a bod!
6.1.2011 23:42 vložil Jiří Kučera
hmota dole, zadní výsady už nic neříkají, jedna přední výsada delší, ale podle mne lovný kus. A kdyby k té dobré fotce byl pěkný popis lovu, tleskali by i někteří kritici. Lovu zdar! U mne +1
6.1.2011 21:16 vložil Vojtěch Louda
jestliže je srnci šest let, tak si myslim, že je lov zcela na místě..kdy jindy by jste ho chtěli ulovit než na vrcholu..lovu zdar a bod za krásnou fotku
6.1.2011 20:57 vložil Stoun
Lovu zdar. Srnec je to dobrý, ale záleží na lokalitě lovu, pokud je z míst, kde srnci běžně dosahují medailové hodnoty, tak to není zas taková hrůza.
6.1.2011 19:51 vložil Hubert
I kdyby byl 8 letý, tak bych ho nelovil :-) Lodyhy mají sílu, perlení je, předlouhé výsady. Otec mi od malička říká - šesterák je každý srnec ...
6.1.2011 19:23 vložil Jagdforest
Věk 6let a 94bodů CIC
6.1.2011 18:57 vložil Martin Moravec
Souhlasím s Tomášem, dle dlouhých předních výsad bych to tipoval na srnce II. věkové třídy a nestřílel bych. Samozřejmě neznám podrobnosti, oblast a zda byl již dříve pozorován atd. LOVU ZDAR
6.1.2011 18:39 vložil Hubert
Lovu zdar, jak byl starý? Nestřílel bych :-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.