17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Raritka z Maďarska
Raritka z Maďarska
vloženo: 21.6.2012 10:28
autor: Vojtěch Bednařík

trofeje

životní srnec
životní srnec
vloženo: 22.5.2017 19:26
autor: Zuzana wimmerova

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 28.2.2015 11:40
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363169 hlasování fotek (92 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

srnčí na houbách..

..aneb návrat Provokatérů.. ;-))
vložil: micinka
vloženo: 7.8.2014 18:47
zobrazeno: 1742x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

10.8.2014 15:57 vložil René Hlaváč
Tak a můžeme se do toho s chutí pustit provokatéři :-))) 1***
9.8.2014 04:20 vložil Jaroslav Vlosovský
Tomíčku, vysvětlovat tobě souvislosti srnčího na houbách s myslivostí je stejné, jako povídat volovi o dobré pastvě, když jde na porážku…:-))… Zcela zjevně nevíš co je to srnčí a houby znáš akorát na mytí aut. Kup té své redukci pokud nějakou máš maso a třeba ti to udělá. Tomíčku, tak tady neslintej, jenom zanášíš zbytečně tyto stránky. Ono to totiž není o chytrých poznámkách adepta, ale o slušnost a vychovanosti člověka, co tobě zcela zjevně schází.A pro osvěžení tvé chabé paměti o pomlouvání. Vzpomeň si Tomíčku na své nejapné poznámky o hoblování,o pekáčku atd. Pěkný den Tomíčku.
8.8.2014 15:22 vložil Petra Štěpánková
Tak je ten návrat - koukám se vší parádou. :) Jára a Mici mají prostě věrného fanouška. No neni na tom světě krásně? :)
8.8.2014 09:35 vložil Miroslav Franěk
1***
8.8.2014 08:07 vložil micinka
P.Veverka jediný slintal jste tady Vy,čekáte na vhodnou příležitost kdy sem vložím já nebo Jarda Vl.fotky,abyste mohl začít rejpat a urážet,protože jste proti nám silně zaujatý.A věřte že k vaší nelibosti sem budu s chutí dávat další a další fotky at se vám to líbí či ne. Mužete si mě tady pomlouvat a urážet jak chcete,od takového primitiva jako jste Vy,se totiž nedá čekat ani nic jiného!..přesto Vám přeju krásný den.. :-)
7.8.2014 23:20 vložil Vlasta Szokeová
Vypadá to dobře 1***
7.8.2014 19:38 vložil Irena Procházková
Dobrá mňamka 1****
7.8.2014 19:24 vložil Lubomír Prokeš
Už je to tady!!!!! 1****
7.8.2014 19:23 vložil marie stanikova
..já koušu suchý rohlík,ale včera večer,vyšla rána,někde guláš bude..
7.8.2014 19:12 vložil Milan Flora
Miško, vypadá to moc lákavě. Konečně zase jednou myslivecká dobrota od šikovné kuchařky...1***
7.8.2014 19:10 vložil Petra Štěpánková
Slušný návrat :)
7.8.2014 19:07 vložil Milan Janovský
Vypadá to setsakra lákavě.1***
7.8.2014 19:05 vložil Kamil Plíšek
Hurá, předsedkyně se nám vrátila z dovolené :-) Mici jak bylo v Uhrách?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.