17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zajímavé koruny
Zajímavé koruny
vloženo: 26.4.2017 16:12
autor: Jiří Netík

úlovky (svět)

Na skok za hranice Čr
Na skok za hranice Čr
vloženo: 4.11.2020 19:40
autor: Martin Saifrt

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 6.7.2017 20:35
autor: Blanka Klatovská

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast


''Modelka'' :)
vloženo: 14.9.2012 20:45
autor: Petr Hudeček

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kuna

Včera se mi podařilo ulovit tuto kunu. Už jako každý den v posledním týdnu, jsem v 17,00 hod. už seděl na posedu a čekal. Sotva jsem včera usedl, tak z husté trnkové krytiny ve vzdálenosti kolem 80m od posedu,začali vyletovat kosi, jeden za druhým. Prvně jsem si myslel,že tam úřaduje nějaký pernatý dravec, ale v dalekohledu jsem poletovat nic neviděl. Asi po 5 minutách nastal klid. Neustále jsem držel dalekohled u očí a sledoval. V tom najednou se asi 40m od posedu, na hraně trnkové krytiny a pole objevila kuna, oparně pokládám dalekohled a beru do ruky kulobrok, hledám kunu v optice, ale ta zmyzela v krytině, neustále držím zalíceno a čekám, jestli ještě jednou vytáhne z krytiny a budu mít možnost lovu. Netrvalo snad ani minutu, když se kuna objevila na vzdálenost asi 25-ti metrů, opět ji hledám v optice, ale ta se mi od dechu zamlžila, vidím pouze tmavý obrys, který dávám do středu skla a mačkám spoušť brokové hlavně, řeskla rána, po ní hrobové ticho a já vidím jak asi metr od hrany pole zůstává v ohni na místě ležet kuna... Lov kun a lišek, je pro mě jeden z nejkrásnějších lovů, našim patronům a krásné české myslivosti děkuji, že mi tento lov dopřáli..Lovu zdar!
vložil: Radim Knot
vloženo: 28.1.2011 13:46
zobrazeno: 4914x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

29.1.2011 20:10 vložil Lukáš Malina
Zdar Radime pěkný úlovek a Lovu zdar ať se daří dal.
29.1.2011 20:05 vložil Lukáš Malina
Zdar Radime pěkný úlovek a Lovu zdar ať se daří dal.
28.1.2011 14:35 vložil Milan Dejda
Lovu zdar a lovu kun a lišek zvlášť,je to můj nejoblíbenější způsob lovu v zimě,čekaná na lišku u nory a na kuny v hromadách a na čekané,ať se nadále daří
28.1.2011 14:34 vložil Milan Dejda
Lovu zdar a lovu kun a lišek zvlášť,je to můj nejoblíbenější způsob lovu v zimě,čekaná na lišku u nory a na kuny v hromadách a na čekané,ať se nadále daří
28.1.2011 14:13 vložil Ondřej Giecek
Lovu Zdar, to já včera takové štěstí neměl. Kuna mi při včerejší čekané profrčela pod posedem a už jsem ji neviděl. Hezký popsáno.
28.1.2011 14:06 vložil Vojtěch Molnár
Radime hezký popisek i úlovek! Upřímné Lovu Zdar kamaráde!
28.1.2011 14:06 vložil Radim Knot
Jiří,díky a taky Lovu zdar!
28.1.2011 14:05 vložil Radim Knot
Eriko, děkuji Lovu zdar!a omlouvám se za tvrdé zmiznutí!! To se mi stává furt:-))
28.1.2011 14:04 vložil jirka hanys
Lovu zdar Radime
28.1.2011 14:01 vložil Erika Doležalová
Pěkný kousek :-) Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.